Результати фінального голосування президентського рейтингу Славетної Украни

12 декабря 2018
6674 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18042.jpg

1-12 грудня 2018 року відбулося фінальне рейтингове голосування можливих кандидатів у президенти, в якому взяли участь трійка переможців: В. Наливайченко, П. Порошенко, Ю. Тимошенко ( у першому турі взяли участь 6 учасників, які в соціальних мережах отримують у користувачів найбільшу підтримку — П. Порошенко, В. Зеленський,. Ю. Бойко, В. Наливайченко, Ю. Тимошенко, О. Ляшко).

Голосування відбулося на сторінці Громадської організації "Славетна Україна", із 9-00 11 грудня по 17-00 12 грудня і охоплювало всю Україну.

Всього було охоплено, за статистикою Фейсбуку 15450 користувачів. З них проголосувало смайликами і залишили коментарі- 795 .

Після підрахунку і аналізу на відповідність правилам, результати наступні.

1. В. Наливайченко- за 425

2. П. Порошенко- за 221

3. Ю. Тимошенко- за 62

 

Чому перше місце у рейтингу обійняв Валентин Наливайченко?

З точки зору аналітиків ГО "Славетна Україна" для цього є декілька причин:

1. В першу чергу спрацювала сама ообистість  В.Наливайченка. Він доволі послідовний протягом багатьох років і не корумпований. Про що свідчить відсутність серйозних закидів з боку ЗМІ. Сьогодні, за громадською думкою , корупцію, яка дуже сильно дратує суспільство, закидають кому завгодно-Порошенку, Тимошенко, Гриценку, Ляшку, Бойку, Тягнибоку, Садовому, Вілкулу, Рабіновичу… тільки не Наливайченку. 


2. У порівнянні із багатьма кандидатами він доволі підготовлений і має виважену точку зору, а також  програму дій по багатьом напрямкам: економічному, соціальному, міжнародному, правовому. Чого не скажеш про багатьох кандидатів ( того ж Зеленського, Гриценка або Вакарчука) 


3. В. Наливайченко здійснює дуже активну підготовчу кампанію, яка знаходиться у публічній площині. Практично кожного дня він має зустрічі у регіонах і не боїться спілкуватись із українцями віч на віч. Чим частково компенсує відсутність можливості виходу на центральні телеканали і інші ЗМІ, які контролюють його опоненти. 


4. Велике значення має наявність фахової, ідеологічно близької команди, яка працює не стільки за гроші ( у Наливайченка грошей набагато менше, ніж у багатьох його опонентів) скільки з бажанням змінити Україну на краще під керівництвом людини, яку вони дійсно поважають. 


5. Ще один фактор. Партія " Справедливість В. Наливайченка" має реально працюючі осередки в кожній області і більшості міст та районів. В той же час те, що вона широко не представлена у депутатському корпусі і не встигла перебрати на себе негативу ( народного невдоволення) — грає їй на користь. 


Це тільки окремі чинники, насправді їх більше і багато людей це бачать.

 

Джерело: https://www.facebook.com/ukrslav/posts/2035143716563081?__tn__=K-R

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети