Рух Валентина Наливайченка "Справедливість" рішуче засуджує позбавлення українського громадянства Михайла Саакашвілі

26 июля 2017
1833 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15637.jpg

Це рішення Президента України Петра Порошенка вважаємо політичною розправою над опозиційним політиком.

Президент поводить себе так, наче громадянство України — подарунок з панського плеча, який можна забрати назад, коли людина тобі чимось не вгодила. Це говорить лише про його непослідовність та острах перед тими, хто не поділяє його політику, не боїться говорити про це вголос та викриває і бореться в країні з корупцією.

Підстави, за якими Саакашвілі позбавляють громадянства України, є нікчемними і політично мотивованими.

За версією влади, стосовно лідера "Руху нових сил" ГПУ надані якісь матеріали, які отримані від грузинської сторони, що говорить про обман, свідоме подання неправдивих відомостей або фальшивих документів ним в момент набуття Саакашвілі громадянства. Тут виникає два питання: чому українські інстанції, які перевіряють людину, перш ніж видати їй паспорт громадянина, не направили відповідні запити до грузинських колег? І чи можна довіряти владі Грузії, яка не приховує свої проросійські вподобання?

Це рішення Петра Порошенка Рух "Справедливість" вважає нічим інакшим, як беззаконням та свавіллям людини, яка захищає своїх друзів-олігархів, нападаючи на тих, хто бореться з корупцією.
Джерело: https://www.facebook.com/SpravedlyvistUA/photos/a.1028795923848327.1073741829.1026641264063793/1470878109640104/?type=3&theater
 

Похожие статьи:

Политические статьиНа Тернопільщині суд зобов’язав поновити реєстрацію кандидатів у депутати до ОТГ від Руху “Справедливість”

Политические статьиЖодних звинувачень Наливайченку не висунуто – Лубківський

Политические статьиМеч Справедливости или Бегущий по лезвию бритвы

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

Политические статьиНе потрібно створювати ворогів, там де можна цього не робити, - Лубківський

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети