Що чекає на Україну найближчими тижнями?

8 июня 2022
8395 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article20339.jpg

 

Хід війни на Донбасі

Найважчим напрямок на карті України все ще залишається Донбас. На території Донецької та Луганської областей не висихають бойові дії. Окупанти намагаються вийти на адміністративні кордони цих двох областей, задля приєднання нових міст на сіл до так званих ЛНР та ДНР. Командування армії рф визначало для себе основні напрямки наступу на території Луганської та Донецької областей. Ними вважаються міста: Бахмут, Червоний Лиман, а також Сєвєродонецьк, в якому зараз, як відомо точаться активні бойові дії.

Проте, наші військові дають гідну відсіч окупантам, використовуючи всі доступні види озброєння та слідуючи тактичним планам вищого військового керівництва.

Іноді лунають слова про те, що Збройні Сили покидають міста, села та інші населені пункти. Дехто вбачає в цьому зраду, однак не слід забувати, що накази командування нам невідомі. Скоріш за все відхід ЗСУ на деяких позиціях — це частина плану. Це тактика ведення війни. Адже навіть під час відходу з населеного пункту нашим воїнам вдається наносити величезні втрати противнику.

Така серйозна активізація бойових дії на Донбасі пов'язана зі зменшенням військ регулярної армії рф на території Харківської області. Як бачимо, командування прийняло рішення залишити варіант із наступом на Харків та перекинути війська на Донбас, задля збільшення власного потенціалу. Окрім цього, відомо що ворог проводить вибіркову мобілізацію особового складу, при цьому їхніх потенціал озброєння не збільшується.

Озброєння для України

Попри те, що Збройні Сили України дають відсіч ворогу нам все ще не вистачає озброєння від союзників.

Лінія фронту російсько-української війни розтягується на 1300 кілометрів, при цьому щоденні втрати ворога складають близько 150-200 осіб. Цього недостатньо, для того щоб зупинити наступи противника.

Тому, збільшити власний військовий потенціал нам вдасться тільки після того, як Захід та інші країни розпочнуть давати нам достатню кількість озброєння.

Зокрема, для пришвидшення наступу українських військ нам безумовні потрібна артилерія, а також реактивні системи залпового вогню.

Різноманітні артилерійські системи від союзників в Україні вже (зокрема відомо, що Велика Британія, Франція та США погодились постачати нам таке озброєння). Останні надають нам відому M777, яка вже була перевірена під час багатьох війн і стане в нагоді нашим збройним силам.

Стосовно реактивних систем залпового вогню все не так просто. Відомо, що Сполучені Штати Америки погодились надати Україні відомі РСЗО HIMARS та MLRS, проте озброєння нам ще до сих пір не дійшло. Все через те, що в Пентагоні декілька разів змінювали думку. В все ж таки, по останнім заявам із Штатів відомо, що HIMARS вже їдуть в Україну в кількості чотирьох штук.

Постачання озброєння для України під час цією війни є надважливим кроком, адже власних ресурсів нам не вистачить для того, щоб звільнити тимчасові окуповані території.

Сподіваємось, що невдовзі вся зброя, яка нам потрібна надійде до ЗСУ і тоді війна перейде в іншу фазу. Фазу наступну Збройних Сил України.

 

Що слід чекати на лінії фронту найближчим часом?

Збройні Сили України, так само як і армія рф не мають безлімітного запасу сил та ресурсів. Скоріш за все, невдовзі настане неофіційне перемир'я під час якого активні бойові дії припиняться і місцями будуть тривати тільки тактичні бої. Після перемир'я росіяни знову розпочнуть наступ. Вони не втрачатимуть спроб захопити Донбас повністю і будуть атакувати все, що траплятиметься на їхньому шляху. Також можливо росіяни прокинуться і на південному напрямку, однак такий варіант є малоймовірним, адже там армія рф не має достатньої кількості сил задля спроби захопити Запоріжжя, Миколаїв чи Кривий Ріг.

Дуже важливо, щоб в Україну продовжувало йти постачання озброєння від всіх союзників і не просто йти, а йти в максимально швидкому темпі, щоб не дати росіянам змоги зробити новий Маріуполь. Сподіваємося, що невдовзі зброя для наших воїнів дійде і тоді, після затишшя ми зможемо відбити атаки росіян та перейти до наступу.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk