Сьогодні президент є причиною та джерелом корупції — Наливайченко

17 марта 2019
81 просмотр Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18403.jpg

Щодня на YouTube-каналі Валентина Наливайченка виходить програма «Час Справедливості», де кандидат в Президенти України Валентин Наливайченко відповідатиме на питання, що задають йому в соцмережах.

Пане Валентине, у всьому світі, якщо чиновника тільки-но запідозрюють в корупції, він відразу йде у відставку. Чому у нас в Україні чиновники – то й же Насіров, то й же Продан, інші почувають себе дуже добре?

Ви ще Гонтареву згадайте, яка сидить в Лондоні в дорогих маєтках. Тепер ще й Гладковський уникнув покарання. Відповідь очевидна – тому що президент є причиною корупції, джерелом корупції. І, відповідно, вся владна вертикаль займається збагаченням, наживою на війні.

Тому моя відповідь – мають бути жорсткі кримінальні покарання за наживу на війні. Маємо повернути кримінальну відповідальність за наживу у владі, за збагачення у владі. Чиновник, особливо, починаючи з президента, має чітко розуміти, що за розкрадання країни, за наживу на війні він буде жорстко покараний, а все, що вкрав, конфісковано у бюджет.

Кругова порука та відсутність принципу невідворотності покарання – ось дві причини, які до цього часу дозволяють збагачуватися у владі і не відповідати за це.

Ви маєте можливість задати свої запитання Валентину Наливайченку в його соцмережах:
Facebook — @Nalyvaichenko.valentyn
Instagram – nalyvaichenkovalentyn
Telegram — https://t.me/nalyvaichenko

 

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети