Справедлива перемога в в Апеляційному суді Київської області

13 февраля 2018
2183 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16896.jpg

Команда Київської обласної регіональної парторганізації Руху В. Наливайченка «Справедливість» разом з мешканкою міста Боярка Київської області Марією Тимченко таки отримали довгоочікувану перемогу в Апеляційному суді Київської області 31.01.2018 року.

Марія Юріївна надала документальні докази права власності на земельну ділянку в 10 соток, що знаходиться в Києво-Святошинському районі, які вона отримала на підставі рішення виконавчого комітету Боярської міської ради Києво-Святошинського району Київської області №428/2 від 16 грудня 1996 року та отримала державний акт ІІ-КВ №010388 на право власності, датований 03 березня 1998 року.

На протязі року активісти Київської обласної регіональної парторганізації Громадсько-політичного Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» ходили на кожне засідання до Києво-Святошинського районного суду Київської області на Марії Тимченко, яка стала на тернистий шлях боротьби з корумпованими чиновниками, які в шахрайський спосіб заволоділи її землю.

Завдяки довгій, кропіткій роботі юристів, активістів на чолі з Керівником парторганізації – діючим адвокатом Костянтином Бєдовим, було проведено комплекс заходів по збору доказів, належного їх оформлення та подання заперечень до суду, згідно з якими у суддів не залишилось іншого виходу як відхилити апеляційну скаргу опонентів і залишити рішення районного суду в силі, яке вже було отримано на користь Марії Юріївни.

Відтак, нам все таки  вдалося відстояти законне право громадянки на більшу частину своєї земельної ділянки, яку вона отримала у законний спосіб, як опікун дитини з особливими потребами (8 соток з 10 соток виділених), яку шахрайським способом відібрали та перепродали. Але попереду ще  боротьба за решту – 2 сотки.

Ця справа набула певного медійного розголосу, адже дивним чином виявилось, що земельну ділянку Марії Юріївни купили чоловік та донька впливової чиновниці Київської облдержадміністрації Марії Манохи — начальника управління планування територій Департаменту містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації.

Журналісти різних телеканалів знімали сюжети по цій судовій тяганині, а НАЗК ще влітку розпочало повну перевірку е-декларації чиновниці за 2015 рік. З цього приводу Києво-Святошинська місцева прокуратура розслідує кримінальне провадження за ст. 366-1 КК України («Декларування недостовірної інформації»).

Начальник управління планування територій Департаменту містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації Марія Маноха не вказала в електронній декларації свою доньку, у власності якої знаходяться два будинки і автомобіль марки Land RoverDiscovery, 2013 року випуску.

За даними е-декларації за 2016 рік, Марія Маноха володіє житловим будинком площею 367,1 кв. м, що у Боярці, столичною квартирою площею 61,4 кв. м і низкою земельних ділянок.

Її заробітна плата за минулий рік становила 118 тис. грн. Ще 500 тис. грн вона одержала доходу від відчуження нерухомого майна.

Готівкою пані Маноха зберігає 3,6 тис. євро, 80 тис. грн, $28 тис. На банківському депозиті у неї лежать 502 тис. грн.

Марія Юріївна разом з представниками Руху В. Наливайченка "Справедливість" — Олександром Збанацьким, Віктором Натягою, Мариною Дехтяр, Сергієм Крупним, Олександром Ющенком, Аллою Збанацькою та місцевими активістами відстояла своє право на земельну ділянку (8 соток з 10- ти соток) в усіх судах – починаючи з районного, Верховним Судом України а також довела в районному та Апеляційному суді, що підстав для переляду справи за нововиявленими обставинами немає!

Ми, представники Справедливості будемо завжди підтримувати тих хто потребує правового захисту та будемо стояти на боці законності!

 

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко: нехай Свята Покрова оберігає кожного Захисника!

Политические статьиВалентин Наливайченко: вище військове керівництво особисто відповідальне за вибухи складів у Ічні

Политические статьиВалентин Наливайченко: оновлення країни - воля людей

Политические статьиСправедливість рушає до Чернівців та Івано-Франківська!

Политические статьиНаливайченко: «Весь економічний тягар влада перекладає на людей»

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети