Справедливе поновлення Олексія Христинченка на посаді голови Калитянскої селищної ради

6 июля 2018
7194 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17432.jpg

"Феміда не сліпа! Київський адміністративний суд  в особі судді Ганни Панової виніс 02 липня 2018 р. рішення: — задовольнити всі мої позовні вимоги згідно чинного законодавства України та приступити до роботи негайно" — повідомив нам новину Олексій Христинченко.

Майже пів року пройшло з того часу коли депутатський корпус Калитянскої селищної ради прийняв рішення про недовіру та дострокове припинення його повноважень, як селищного голови.

Винесений депутатами "вирок" Олексій Христинченко прийняти не зміг, так як не зміг змиритися з тим, що 19 депутатів винесли вердикт знехтувавши вибором шести сіл об'єднаної громади.

Рішення за його обрання було прийнято 1 195 голосами виборців сіл: — Калити, Семиполок, Опанасова, Заворичів, Мокреця, Бервиці які на цій посаді бачили саме його, простого вчителя, який мав незаплямований бек-граунд.

Що стало причиною конфлікту можемо тільки здогадуватися, бо в кожного "своя правда". Але те, що судове рішення на користь Олексія Христинченко вже багато про що говорить.

Пан Олексій майже впевнений в тому, що є велика ймовірність оскарження опонентами такого рішення, але йому додають сил впевненості ті люди, що з квітами зустрічали його на порозі селищної ради.

Опоненти виправдовуються перед громадою щодо процедурних порушень які були ними  допущені, та вважають що суддя була упередженою. З судовим рішенням можна буде ознайомитися вже через 10 днів.

Що не все гладко в "цьому королівстві" зрозуміло вже всім, адже на час відсторонення селищного голови, його обов’язки сесія поклала на секретаря ради Ларису Федоровську, яка на момент виходу пана Христинченка захворіла. Чи то робота "важким тягарем" впала на пані Ларису, чи "придворні інтриги" депутатського корпусу вплинули на здоров'я жінки, але факт залишається фактом, вона й досі на лікарняному. 53-ю чергову сесію Калитянської селищної ради  Ларисі Федоровській не вдалося провести 26.06.2018р., її перенесли на 29.06.2018р., але її спіткала така ж участь, сесію таки провели 02.07.2018р., але закрити її не вдалося.

Отож як виявляється справа не в селищному голові, або виконуючому обов'язки голови, справа в депутатах, що блокують роботу та нехтуючи делегованими повноваженнями  починають "плести інтриги" задля вирішення власних інтересів.

"Мені ніхто не чинив перешкод коли я прийшов до свого кабінету в селищну раду Калити. Вдалося конструктивно провести нараду з виконавчим комітетом та апаратом селищної ради під протокол. Можу констатувати той факт, що депутати не працювали, робота в повному обсязі не велася за час моєї вимушеної відсутності" — поділився своїми враженнями щодо останніх подій поновлений на посаді селищний голова.

Олексій Христинченко має сильну підтримку команди Руху В.Наливайченка "Справедливість", Василь Симиненко голова Броварського районного партійного осередку разом з небайдужими членами громади доклав зусиль задля вчасного юридичного супроводу в цій справі.

Партійна команда Броварського осередку має нових прихильників з числа жителів Калитянської ОТГ які готові отримати партійні квитки та очолити первинні осередки в своїх селах.

Наша мета: — це справедливе суспільство без корупції, із законом та можливостями рівними для всіх.

Головне наше завдання: — боротися і обирати у владу фахових, порядних і патріотичних людей.

Похожие статьи:

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети