США посилять тиск на Росію

10 декабря 2015
1633 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11308.jpg

США готові як послабити, так і посилити тиск на Росію, все залежить від виконання Москвою Мінських угод

Замміністр фінансів США по боротьбі з тероризмом Адам Зубін, текст виступу якого поширив Мінфін США, каже, що США не бажають вступати в конфлікт, але Росія повинна виконати свої зобов'язання.

 Навіщо США так потрібно виконання мінських угод «У нас немає ніякого бажання вступати в конфлікт з Росією, і ми готові послабити наші санкції, якщо Росія виконає свої зобов'язання згідно мінським домовленостям. Але до цього часу, разом з нашими союзниками ми готові зберегти (санкції) в силі і, якщо буде потрібно, посилити тиск на Росію », — заявив Зубін.

 

Зубін зазначив, що Америка тісно працювала з країнами Євросоюзу, щоб зберігати економічний тиск на Росію. «Рішення ЄС продовжити санкції стане чітким сигналом російському керівництву про те, що економічна нормалізація не відбудеться», — сказав чиновник.

 

Єдиний спосіб уникнути цього — це почати виконувати угоди. Варто відзначити, що на Україну США також роблять значний тиск для реалізації Мінських угод. Приміром, за перше голосуванням Верховної Ради щодо змін до Конституції спостерігала особисто представник американської адміністрації в «українських» питаннях Вікторія Нуланд.

 

А під час недавнього візиту віце-президента США Джозефа Байдена, він недвозначно вказав на необхідність прийняття змін до Конституції, які закріплять «особливий порядок» місцевого самоврядування на окупованих Росією територіях Донбасу, а також відповідного закону, який забезпечив би проведення там виборів.

Похожие статьи:

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети