Свавілля в Чабанах: знищення владою майна громадян

2 ноября 2018
4164 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17870.jpg

Нещодавно в центр правової допомоги  Київської обласної парторганізації Руху В. Наливайченка "Справедливість" надійшов тривожний дзвінок – люди з Чабанів, що на Київщині просили про допомогу. Невідомі особи, схожі на "тітушок" руйнували належне їм майно.

В телефонній розмові громадська активістка, колишня депутат селищної ради Надія Буніс та безпосередньо власники майна родина Хільманів повідомили —  на території одного із приватних будинків, що знаходиться у спільній сумісній власності двох сімей, вчиняються рейдерські дії.

Невідомі молодики зі зброєю, перелазять через паркан, відтісняють власників, а в цей час – трактором навмисно зносять капітальний паркан (огорожу), який до того ж є ще і стіною гаража, який в свою чергу є частиною жилого будинку.

Команда Справедливості терміново втрутилась – Головою Київської обласної парторганізації Костянтином Бєдовим  було терміново зроблено відповідне публічне звернення, в тому числі до керівників правоохоронних органів.

https://www.facebook.com/bedovoy/videos/10205300991840882/

Справа в тому, що місцева влада, прикриваючись озброєними «тітушками»  без жодних законних підстав, без рішення суду, без виконавчого провадження, представників поліції та державних виконавців почала самовільно зносити капітальний паркан.

Цього ж дня на місце  подій прибула поліція. По факту – було порушено кримінальне провадження за ст. 194 Кримінального кодексу України — Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах.

01.11.2018 року Надія Буніс та Анатолій Хільман приїхали з документами до правового центру Київської обласної парторганізації Руху В. Наливайченка.

На зустрічі з юристом парторганізації було обговорено всі правові аспекти даного інциденту.

Виявлено численні порушення.

Зокрема, окрім самоуправства представників місцевої влади, які без жодного рішення суду та виконавчого провадження вчинили фактичний демонтаж частини приватної власності громадян, встановлено, що капітальна огорожа та гараж все ж таки були узаконені.

Згідно Витягу з реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності – за родиною Хільманів в реєстрі значиться і «огорожа» як споруда (на схемі 14, 15, 16) та «гараж» як будівля (на схемі – літера «П»).

Більш того, Рішенням Чабанівської селищної ради від 15.07.2018р.  за № 165 гр. Хільман Юлії Вікторівні було надано дозвіл на введення до складу будинковолодіння самовільно прибудованого гаража (на схемі – позиція 10) розмірами 6,67х5,40 м. за адресою смт.Чабани, вул.Кірова, 11.

Таким чином, руйнуючи капітальний паркан (огорожу) та частину гаража, представники селищної ради не могли не знати про те, що нищать фактичну і законну власність громадян без жодного рішення суду.

Вивчаючи документи, ми натрапили на дуже цікаві проекти даної реконструкції території.

При наближенні можна помітити дивні схематичні зображення незрозумілої запланованої забудови, що накладена прямо на ділянки людей з приватною забудовою, в тому числі на вищезазначену спірну власність.

Але влада продовжує мотивувати свої безчинства не бажанням банально загарбати ласий шматок землі, відтіснити людей і забудувати багатоповерхівками, а ніби-то необхідністю розширення дороги до недобудованої ще школи.

Слід поглянути на карту, або виїхати на місце і стане все зрозуміло – необхідності такої не має, з обох боків до школи облаштовані під’їзні дороги та є місце для облаштування парковки.

Навіть, за умови прийняття селищною радою рішення про необхідність вилучення земельної ділянки для суспільних потреб, це процедурно відбувається в порядку ст. 149 Земельного кодексу України (Порядок вилучення земельних ділянок).

При цьому, згідно частини 10 зазначеної статті – «У разі незгоди землекористувача з вилученням земельної ділянки питання вирішується в судовому порядку.»

І поки влада діє нахабно і протиправно, пересічні громадяни по факту вже тепер втрачають частину свого майна, самостійно, за власний кошт роками вимушені судитись і відновлювати свої законні права на володіння та користування належним їм майном, або ж навіть добиватись повної компенсації.

Рух "Справедливість" завжди стоїть на захисті інтересів простих людей.

Похожие статьи:

Политические статьиСправедливість рушає до Чернівців та Івано-Франківська!

Политические статьиВалентин Наливайченко: нехай Свята Покрова оберігає кожного Захисника!

Политические статьиНаливайченко: «Весь економічний тягар влада перекладає на людей»

Политические статьиВалентин Наливайченко: оновлення країни - воля людей

Политические статьиВалентин Наливайченко: вище військове керівництво особисто відповідальне за вибухи складів у Ічні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети