УКРАЇНІ ПОТРІБНІ НЕ ПРОСТО ДОСТРОКОВІ ВИБОРИ, А ОНОВЛЕННЯ ВЛАДИ, — ВАЛЕНТИН НАЛИВАЙЧЕНКО

15 июня 2018
2061 просмотр Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17360.jpg

В Україні потрібно ухвалити дві принципові зміни до законодавства: жорстке відокремлення влади від бізнесу та запровадження права відкликати людей із влади, у тому числі і народних депутатів ВРУ, у разі невиконання виборчих обіцянок. Про це в ефірі програми «Докаz з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK заявив лідер партії «Справедливість», екс-голова СБУ (2006-2010, 2014-2015 рр) Валентин Наливайченко.

Гість програми вважає, що вибори в Україні – це політична корупція: "Вибори перетворились на гру олігархів, особливо тих, що у владі – хто перший купить більше комісій, хто завчасно скупить так званих членів комісій на те, щоб вони були підготовлені, і зробить так зване шоу, як із підміною протоколів".

Екс-голова СБУ розповів, що "після нападу РФ, коли потрібно було проводити вибори", він доручив співробітникам Служби безпеки України "забезпечити доставку бюлетенів, щоб чесно організувати процеси".  "І ми наочно побачили, наскільки є прогнилою система, яка зараз існує… А голова та члени ЦВК знаєте, який статус мають для того, щоб ці мішки із протокалами вони навіть не відкривали, а гралися тими підробленими протоколами, які скуплені комісії їм привозять? Вони мають статус віце-прем’єрів за рівнем забезпеченості та зарплат. Назвіть ще хоч одну країну де голова чи члени ЦВК мають такий статус — службовий мерседес, дипломатичний паспорт, офіс, недоторканість. По сім років сидять у кріслах - їх поміняти бояться", — акцентував В. Наливайченко. "Тоді вони залежні від тих, хто їх сьогодні обирає", — підсумував ведчий О. Шевчук.

"Нам, громадянам України, треба зрозуміти, що чесні вибори сьогодні потрібні нам, а не їм. Вони своє вже все отримали — від того, хто у владі, а, можливо, ще й від додаткового спонсора", — заявив лідер руху "Справедливість".

На думку В. Наливайченка, Україні варто скористатись досвідом Ізраїлю щодо організації охорони виборчих дільниць — "виборчого голосу та виборчого права кожного громадянина України".

Політик переконаний, що "сьогодні Україні потрібні не просто дострокові вибори, а оновлення влади". Він навів приклад Японії, де "не просто вибори щороку, а щороку змінюють прем‘єр-міністра та уряд".

Гість програми наголосив, що до парламенту мають прийти нові люди, які ухвалять дві принципові зміни до законодавства: жорстке відокремлення влади від бізнесу та запровадження права відкликати людей із влади, у тому числі і депутатів Верховної Ради, у разі, якщо вони не виконують виборчих обіцянок.

Екс-голова СБУ також коментуючи справу Бабченка, назвав її "брудною непродуманою операцією" і закликав силовиків не гратися у політичні сценарії.

Автор: http://resonance.ua/ukraini-potribni-ne-prosto-dostrokov/

Похожие статьи:

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети