Україна давно є колонією Росії

17 июня 2015
1990 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9205.jpg

Наївні ватники багато кричать про те, що Росія бореться за те, щоб не бути колонією США. Але це самообман. Росія вже давно є колонією США, а Україна давно є колонією Росії. Україна воює за те, щоб перестати бути колонією Москви і стати колонією США. Тому що бути колонією США набагато більш цікавіше, ніж бути колонією Росії. Південні і північні корейці можуть розповісти про це набагато більше, а різницю можна побачити на прикладі цих двох країн.

Суперечка між Путіним і США полягає в тому, що Путін вважає, що він має право на свавілля як проти України, так і на території України, а США переконують Путіна, що це не так і свавілля він має тільки на території Російської Федерації і поки що ніде більше.

США не вигідно знищення Росії, і вони всіляко уникають цього. Поки що завдання США обмежується необхідністю відшмагати російську еліту. Відшмагати і відібрати сірники-нафтодолари, які дітям не іграшка.

Американці будуть намагатися зберегти і Росію, і Україну. Боротьба протилежностей забезпечує розвиток. Розвівши обидві сторони, американці переведуть конкуренцію між Москвою і Києвом з поля бою, на економічно-політичне поле. Тоді обидві країни, конкуруючи, будуть рости і тягнуться до цивілізації, а не знищувати один одного як зараз. А розвиток України і Росії — це саме те, що в національних інтересах США. Деградація Росії — це неминуче її перетворення на колонію Китаю.

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети