Україна має приєднатися до міжнародних зусиль по боротьбі з офшорами, - Наливайченко

29 октября 2016
1848 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article13784.jpg

Влада повідомила, що підвищить мінімальні зарплати, але не сказала, на скільки та коли ще підвищаться тарифи. А тільки у цьому році доходи кожного українця нівелювалися більше ніж на 30%. Тому зарплати необхідно було підвищувати ще влітку, справедливо вирівняти рівень фінансових надходжень та витрат для кожного громадянина країни, зауважив політик.

 

Гроші на це можна знайти, впевнений Наливайченко. Для цього не треба брати кредити Міжнародного Валютного Фонду або запускати станок та друкувати мільйони, щоб не довести країну до інфляції. Рецепт економічної стабільності, а потім і росту простий: притинити красти з бюджету та приєднатися до  міжнародних зусиль по боротьбі з офшорами та головне — повернути все, що вкрадене через діючі в Україні корупційні схеми.

 

“Ця організація, що працює під проводом США та Великобританії, називається BEPS. Усі цивілізовані країни до неї приєдналися, окрім України. Більше того, президент та прем’єр уникають ці зібрання, де збираються всі світові лідери! Але міжнародна коаліція вже прийняла рішення по розсекреченню ошорів, встановленню кінцевих власників та головне – по поверненню вкраденого в бюджет!”, — наголошує лідер Руху “Справедливість”.

 

За два останні роки Україна повернула лише 4 тисячі доларів, тоді як мова йде про мільйони доларів, які вкрали в українців та вивели з країни через офшори. “Мільйони на кожному рахунку! І я знаю, про що я говорю, бо цей список запроваджувався в 2014 році в моєму кабінеті. В ньому – не лише “попередники”, в ньому – представники й нині діючої влади”, — стверджує Валентин Наливайченко.

Похожие статьи:

ОбществоБородянский "мэр" обычный коррупционер

Политические статьиКостянтин Бєдовой: - коли права громадян розтоптані, а суди продажні – розраховувати можна тільки на себе!

Политические статьиЛубківський вимагає швидкої і жорсткої реакції на спалення українського прапора

Политические статьиВалентин Наливайченко у трійці лідерів президентських перегонів за рівнем виконання обіцянок – “Слово і Діло”

Политические статьиНаливайченко: Правоохоронні органи та суди повинні забезпечити невідворотність покарання за порушення на виборах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети