Україна повинна адекватно відреагувати на санкційні дії Кремля і ввести нові обмеження

27 декабря 2018
779 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18102.jpg

“Політичною грою в списки”, назвав лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко розширення Російською Федерацією переліку громадян і підприємств України, які підпадуть під російські санкції.

За його словами, формування списку не піддається ніякому здоровому глузду і логіці. Принципи формування санкційного списку мають виключно політичний характер. Отже, мова йде про політичні ігри Російської Федерації, яка намагається “вкинути” в українське суспільство дискусію з приводу фігурантів списку.

Водночас, Наливайченко застерігає, що в цьому санкційному списку РФ, який не публікується для громадськості, є реальні українські герої: бойові офіцери та солдати, які щодня воюють на фронті, реально стримуючи ворога.

Україні, на думку Валентина Наливайченка, потрібно спільно із західними партнерами впевнено рухатися шляхом посилення і розширення діючих санкцій проти Російської Федерації. За словами політика, українська сторона повинна провести консультації перш за все з США, Великою Британією і ЄС, в тому числі, по Азовському пакету санкцій для звільнення українських моряків і суден. 

Стосовно безпосередньо українського санкційного пакета, то він має передбачати введення візового режиму з РФ, обмеження обігу рубля на території України, виведення російських власників з володіння стратегічними об’єктами української інфраструктури, зокрема енергетичної.

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко: нехай Свята Покрова оберігає кожного Захисника!

Политические статьиНаливайченко: «Весь економічний тягар влада перекладає на людей»

Политические статьиВалентин Наливайченко: оновлення країни - воля людей

Политические статьиСправедливість рушає до Чернівців та Івано-Франківська!

Политические статьиВалентин Наливайченко: вище військове керівництво особисто відповідальне за вибухи складів у Ічні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети