Відверте інтерв'ю Валентина Наливайченка під час робочої поїздки до м. Білої Церкви

13 апреля 2018
1023 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17152.jpg

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко після зустрічі з мешканцями Білої Церкви дав інтерв'ю журналістам.

— Сьогодні є надзвичайно важливим  спілкування та зустрічі з людьми, обговорення проблем, а головне — як їх вирішувати.  Серед тих, з ким ми зустрічаємося, — багато молоді. Справедливість  шукає серед молодих людей тих, хто буде майбутніми міністрами, депутатами. На наше переконання необхідно змінити країну, зробити її справедливою. Людей хвилюють насамперед високі ціни, непомірні комунальні тарифи. Турбує те, що болить! А болить відсутність перспектив, величезна байдужість і корупція у владі. І так, повірте, від Білої Церкви до Мукачеве, від Чернігова до Херсона і так одне й те саме. Розуміючи як людям важко, ми як Рух  "Справедливість"  представляємо план дій, як можна і потрібно діяти, щоб змінити ситуацію. Як побороти корупцію у владі? Для цього потрібно змінити існуючу владу включно з Президентом, який змарнував час і можливості сам, а люди за цей час дуже сильно збідніли.

Перше — раз і назавжди відділити бізнес від влади.

Друге — назавжди зняти недоторканність з Президента і депутатів, зробити всіх рівними перед Законом.

Третє, і найголовніше — дати Україні можливість розвиватись, повернути українську економіку на шлях зростання. Допомогти й захистити малого та середнього підприємця, фермера, комп'ютерщика, студента! Щоб люди мали роботу і можливість тут заробляти так само, на своїй землі.

Ось тому серед нас сьогодні були і аграрії і представники і малого і середнього бізнесу і молоді люди — студенти.

Найголовніший механізм  — заборона раз і назавжди від Президента до будь-якого чиновника поєднувати бізнес і владу в будь-яких формах. Антикорупційний суд, який має з'явитись, повинен жорстко карати за корупцію. Також мають працювати незалежні антикорупційні органи, які будуть жорстко розслідувати, не зважаючи на посади і політичну приналежність.

Маємо в чотири рази скоротити всіх чиновників, щоб перестали заважати людям жити.

Ми, як Рух "Справедливість", відстоюємо те, щоб зобов'язати забезпечити безпеку держави та безпеку людей.

Я бачу ситуацію в країні як несприятливу для життя простих людей, я бачу як багато несправедливості, багато невпевненості в сьогоднішньому дні не те, що в завтрашньому.  

І я особисто і Рух "Справедливість" мусимо діяти. Два роки тому ми об'єдналися в Громадсько-політичний рух і почали захищати людей від корупції, від свавілля і від байдужості влади. Два роки такої активної громадської роботи нас переконали головному:  потрібно змінити цю владу та привести до влади молодих людей, які є серед нас, які вже зараз допомагають людям.

І найголовніше — не вірте ніяким "піарникам", ніяким політикам, ніяким корупціонерам! Обирайте серед тих людей, які зараз вам допомагають, які ходять без охорони, які відносяться до вас по-людськи.

Служити людям має влада!

 

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети