В Україні варто створити агентство захисту персональних даних - Наливайченко

3 апреля 2018
956 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17108.jpg

Настав час створити реальне і дієве агентство із захисту персональних даних українців. Про це в ефірі програми “Доброго ранку, країна” на телеканалі UA Перший заявив лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко.

“Водночас, треба законодавчо суттєво посилити відповідальність за незаконне використання персональних даних наших громадян”, – переконаний він.

За словами В.Наливайченка, така інституція мала б не лише накопичувати, зберігати  і захищати персональні дані українців. Вона могла б працювати на розвиток держави і суспільства, збираючи, аналізуючи і використовуючи інформацію для розрахунків в економіці, сільському господарстві, сфері соціального захисту, житлово-комунального господарства: “зрештою, таке агентство могло б провести і перепис населення України, якого не було з 2001 року. Довіра людей до такого агентства буде більшою, якщо створити її із залученням провідних сучасних українських IT компаній”, – вважає він.

Наливайченко запропонував запровадити систему біометричного моніторингу у громадських місцях, запровадити електронні сервіси. Політик навів приклад Естонії, де діють програми “Держава як сервіс” та “Електронний уряд”, що захищають права громадян та, водночас, економлять їхній час.

 

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети