Валентин Наливайченко озвучив, кого в Україні влада має покласти «пикою в асфальт»

2 октября 2018
5844 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17724.jpg

Основний обов’язок влади забезпечити безпеку громадянина. Кримінал має знати, що буде жорстко покладений «пикою в асфальт» і за грати.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив екс-голова СБУ Валентин Наливайченко.

Відповідаючи на запитання глядачів про те, що в Україні, так званий, «кримінальний ренесанс» і з кожним днем стає дедалі небезпечніше жити, що треба зробити, щоб подолати злочинність, пан Наливайченко сказав, що правоохоронні органи мають діяти жорстко.

«Це обов’язок не когось, це обов’язок Президента, Прем’єр-міністра і керівників всіх правоохоронних органів. Відволікання правоохоронців на здирництво в бізнесі, перешкоджання журналістській діяльності і слідкування за активістами – все це призвело до того, що сили і засоби розірвані. Основний обов’язок влади – забезпечити безпеку громадянина. Кримінал має знати, що буде жорстко покладений «пикою в асфальт» і за грати», – відповів екс-голова СБУ.

За його словами, тільки цього року 55 активістів зазнали нападів від криміналітету. Ці напади проплачені замовниками, які зацікавлені в дестабілізації ситуації в країні.

«Замовники зацікавлені в тому, щоб активісти не викривали корупцію, щоб не показували, як грабується країна під час війни», – зауважив Наливайченко.

Пан Наливайченко зазначив, що дійшло до того, що на вулиці дітей у батьків викрадають. Він вважає, такого ще не було, і настав час жорстко навести порядок в країна.

«Має бути посилена кримінальна поліція, і мають бути передані додаткові сили і засоби на те, щоб вона була жорсткою, з повноваженнями, з новими кадрами і щоб діяла щоденно на вулицях. Ви не маєте думати, чи безпечно на вулиці, про це має думати і дбати влада. Іншого завдання влади, ніж гарантувати безпеку, я не бачу», – переконаний гість програми.

Як повідомлялося, колишній голова СБУ, лідер партії Громадсько-політичний рух «Справедливість» Валентин Наливайченко заявив про намір балотуватися на посаду Президента України. 

Джерело: https://zik.ua/news/2018/10/01/valentyn_nalyvaychenko_ozvuchyv_kogo_v_ukraini_vlada_maie_poklasty_pykoyu_v_1417765

 

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко: оновлення країни - воля людей

Политические статьиСправедливість рушає до Чернівців та Івано-Франківська!

Политические статьиВалентин Наливайченко: вище військове керівництво особисто відповідальне за вибухи складів у Ічні

Политические статьиНаливайченко: «Весь економічний тягар влада перекладає на людей»

Политические статьиВалентин Наливайченко: нехай Свята Покрова оберігає кожного Захисника!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети