Валентин Наливайченко вітає об’єднання кандидатів у президенти навколо чесних виборів

8 февраля 2019
881 просмотр Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18254.jpg

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко вітає об’єднання кандидатів у президенти України задля захисту виборчого процесу від зовнішнього втручання і приєднується до Меморандуму про чесні вибори.

«Дуже важливо, що оголошена мною 14 січня ц.р. ініціатива щодо об’єднання заради захисту волевиявлення громадян, знайшла своє віддзеркалення у Меморандумі про чесні вибори, підписаному вчора, 7 лютого ц.р., Андрієм Садовим, Юлією Тимошенко, Олександром Шевченком та іншими кандидатами у президенти України.

Ставлячи і свій підпис під цим документом, ще раз наголошую, що влада і українське суспільство, міжнародні партнери України, а особливо учасники перегонів мають зробити все від них залежне, щоб президентська кампанія і волевиявлення пройшли прозоро і без будь-якого зовнішнього втручання.

На переконання Наливайченка, важливо, щоб спільними зусиллями кандидатів уже сьогодні були створені об’єднані штаби спільних дій з метою спостереження та протидії фальсифікаціям і зовнішньому втручанню у вибори.

Як повідомлялося раніше, 14 січня 2019 року Валентин Наливайченко закликав до об’єднання усі кандидатів у президенти, громадські та патріотичні організації, міжнародних партнерів і виступив з ініціативою створення загальноукраїнського громадського руху «За вільні і справедливі вибори».

7 лютого 2019 року кандидати у президенти Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко, Олександр Шевченко та Віктор Бондар підписали Меморандум «За чесні вибори» під час ефіру телевізійної програми «Право на владу» та закликали інших кандидатів приєднуватися до цієї ініціативи.

https://tsn.ua/ukrayina/timoshenko-gricenko-i-sche-tri-kandidati-u-prezidenti-pidpisali-memorandum-pro-chesni-vibori-1293813.html

 

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети