Валентин Наливайченко запросив активних українців приєднуватися до його команди

8 февраля 2019
864 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18256.jpg

Громадсько-політичний рух «Справедливість» документує усі факти виборчих порушень та найближчим часом передасть усю доказову базу до Національної поліції та ЦВК. Про це заявив лідер Руху, кандидат у президенти Валентин Наливайченко.

Він відзначив, що на сьогодні факти прямого та прихованого підкупу виборців зафіксовані в усіх областях. Платні «волонтери Порошенка» ходять по квартирах, нав’язують українцям анкети, зобов’язання чи угоди, а за їх підписання дають гроші. 

«Ці гроші використовуються для організації мережі масової скупки голосів. Те, що зараз розпочала ця влада, є нічим іншим як її агонією та переляком», – сказав Наливайченко.

Рух «Справедливість» та його партнери, які підтримали ініціативу Валентина Наливайченка «За вільні і справедливі вибори», збирають докази підкупу виборців і найближчим часом передадуть їх до ЦВК з вимогою зняти з виборчих перегонів Петра Порошенка.

«Ми доведемо цю інформацію і до наших міжнародних партнерів. Надамо докази того, що і як фальшує ця влада в гірших традиціях Януковича та його попередників», – сказав Наливайченко.

Він також додав, що підніме це питання і під час зустрічі з представниками антикорупційних громадських організацій 8 лютого.

Також кандидат у президенти, продовжуючи передвиборчий тур Україною, у Луцьку вручив посвідчення довіреної особи, що представлятиме його інтереси у виборчих комісіях, волонтеру, військовому медику, бійцю Першого Добровольчого Медичного Шпиталю ім. М. Пирогова Дмитру Громенку.

Валентин Наливайченко запросив усіх небайдужих і активних українців приєднуватися до його команди та ставати членами виборчих комісій і спостерігачами на виборах від руху «Справедливість».

«Зголошуйтесь, ми готові взяти вас своїми представниками за єдиної і ключової умови – не допустити фальсифікацій, чесно здійснити підрахунок голосів».

Похожие статьи:

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети