З 1 січня 2022 року введено в дію Закон України «Про основи національного спротиву»

31 января 2022
8845 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article20312.jpg

Президент Зеленський, ініціатор цього закону, не зовсім розуміє, що саме за його законопроєктом почнуть відправляти цивільне населення України на загибель.

Закон «Про основи національного спротиву» вступив в дію від 1 січня 2022. Це закон, за яким Територіальна оборона, а тепер по «Зеленському» — Національний Спротив і очолює його Президент, за законом Зеленський має право мобілізувати громадян України, які повинні піти на фронт в якості третього резерва – «гарматного м’яса», без військової підготовки, без бронежилетів з охотнічою зброєю проти танків і ракет агрессора РФ.

Закон «Про Супротив» прийняли незважаючи на зауваження Головного Експертного Управління Верховної Ради України – «не відповідає конституції». Також цей закон не має механізму реалізації без опрацювання 25 Постанов Кабміном. Це призвело до того що населення країна не готова до оборони своїх територій.  Це призвело до того що Територіальна оборона, переназвана в «Національного спротив» — це, як і в 2014 році — 3й резерв для поповнення складу збройних сил і не зрозуміло чому сумний приклад 2014 року коли батальйони “Територіальної оборона” були направлені на фронт, де в зв’язку з відсутністю підготовки, бронежилетів, забезпечення вони гинули першими навіть до початка бою, і під час бою. Національний Спротив має забезпечувати тил ЗСУ, а саме поставка боєприпасів, паливо, їжі, матеріалів для будування укріплень…

Після знищення по всій Україні складів боєприпасів, диверсантами РФ. На даний час ЗСУ закуповує боєприпаси за кордоном, при цьому маючи в Києві два заводи Артема і Арсенал, які можуть виробляти боєприпаси для ЗСУ, але цим чомусь ніхто не займається.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk