За "голову Наливайченка" було виділено бюджет у 2.5 млн. $!

19 апреля 2018
819 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17172.jpg

Лідер Руху «Справедливість», екс-глава СБУ Валентин Наливайченко прокоментував викриття олігарха-втікача Олександра Онищенка про корупцію президента Порошенка та його оточення, зокрема, щодо купівлі за 2.5 млн. доларів США депутатських голосів під час голосування у Верховній Раді України за його відставку у червні 2015 року.

На переконання Наливайченка, викриття Олександра Онищенка можуть стати найгучнішою справою в історії України, якщо новостворені антикорупційні органи, зокрема НАБУ, САП, дійсно створені з метою подолання корупції в Україні.

“Проти президента висунені серйозні звинувачення – такі справи не можуть залишитися непоміченими з боку правосуддя, громадськості, журналістів: ані в Україні, ані за кордоном. Це – шок. Це – шлях до імпічменту президента”, – наголосив він в ефірі телеканалу NewsOne.

Політик вважає, що мають бути відкриті кримінальні справи проти президента Порошенка та його оточення, залученого до корупції, підкупу парламентаріїв, має бути слідство і суд.

“Такі справи як ця – є тим «вододілом», який відділяє нас від наших європейських сусідів. Там, цієї інформації було б достатньо для імпічменту, дочасних виборів, арештів, показових судових процесів і закінчення багатьох політичних кар‘єр. В нас, нічого з цього не буде, принаймні за панування цієї влади… Я чомусь переконаний, що жоден із правоохоронних органів навіть не порушить за власної ініціативи жодних справ, відповідно фактів, що стали вчора надбанням громадськості. Сьогодні ми, найімовірніше, не побачимо офіційних заяв від прес-служб ГПУ, СБУ, НАЗК, САП, НАБУ, Мінюсту, ДФС, Фінмоніторингу та інших,” – зазначив лідер Руху “Справедливість”.

https://www.youtube.com/watch?v=mboH9RpUNM0&feature=youtu.be

Наливайченко вимагає статусу потерпілого у справі про записи Онищенка
Лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко вимагає статусу потерпілого у справі про записи Онищенка. За його словами, НАБУ здійснює вже майже півтора року досудове розслідування у кримінальному провадженні №52016000000000466 від 07.12.2016 року за фактом одержання неправомірної вигоди народними депутатами України за голосування в парламенті низки проектів актів, зокрема прийняття державного бюджету 2015 та 2016 років, призначення та звільнення Генерального прокурора В.Шокіна, призначення Генерального прокурора Ю.Луценка, звільнення Голови Служби безпеки України В.Наливайченка, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 кримінального кодексу України.

“Нагадаю, що ще 23 грудня 2016 року я звернувся до НАБУ з заявою про залучення до даного кримінального провадження мене, як потерпілого (копія заяви додається вх.№252/36117-00 від 23.12.2016р.) та надав письмові докази.
НАБУ зобов’язане було розглянути дану заяву в строк не більше трьох днів (!), та прийняти відповідне рішення.

Лише 18 січня 2017 року я був допитаний у якості СВІДКА (а не ПОТЕРПІЛОГО) у даному кримінальному провадженні та надав додаткові докази та пояснення”, наголосив політик в ефірі телеканалу NewsOne.

Наливайченко додав, що тепер з’явилися додаткові факти як докази щодо одержання неправомірної вигоди народними депутатами України за голосування в парламенті низки проектів актів, що випливають з плівок Онищенка і його книги:
“Тому я повторно вимагаю від НАБУ і САП залучити мене до даного кримінального провадження як потерпілого, об’єктивно провести і закінчити досудове розслідування, а матеріали справи передати до суду”.

 

Похожие статьи:

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети