За корупцію розплачуються громадяни України, – Наливайченко

5 апреля 2019
353 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18482.jpg

Про вибір українців, корупцію у владі, функції президента та дебати – у прямому ефірі 24 каналу розповів кандидат в Президенти України, лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

– Українці ще думають, шукають відповідь, хто не балачками буде займатися, а виконувати обіцянки. З моїх спострежень ще 80% людей йде на вибори та думає. Проте дуже відповідально ставляться до цих виборів. У всіх високі очікування.

– Тільки перед виборами громадяни починають взнавати про жахливу корупцію, жахливі розкрадання в армії, електроенергії, газ. Все це лягло на вартість тарифів. За цю корупцію розпачуються громадяни України.

– 31 березня стане останнім днем корупційної системи влади. Бажання знищити корупційну владу та звільнити кожного громадянина від цих ланцюгів – стало причинами піти у президенти. Моє балатування має мету – щоб кожна українська родина отримала президента, який їм буде служити.

– Це має бути остання виборча компанія, у якій стільки грошей використовується на брудної політичної агітації, безкінечних білбордів, нав’язливої реклами. Українці чекають, коли вже закінчиться зомбування.

– Прийшов час прийняти закон, який обмежить під час будь-яких виборів кошти, які можна витрачати на політичну рекламу. За законом встановити рівні умови. Також передбачити законом, щоб обов’язком кожного кандидата у президенти була участь в теледебатах.

 

Джерело: https://24tv.ua/za_koruptsiyu_rozpachuyutsya_gromadyani_ukrayini__nalivaychenko_n1134222

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

Политические статьиНа Тернопільщині суд зобов’язав поновити реєстрацію кандидатів у депутати до ОТГ від Руху “Справедливість”

Политические статьиМеч Справедливости или Бегущий по лезвию бритвы

Политические статьиРух Валентина Наливайченка "Справедливість" рішуче засуджує позбавлення українського громадянства Михайла Саакашвілі

Политические статьиЖодних звинувачень Наливайченку не висунуто – Лубківський

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети