«Автомеханіка»- надійний постачальник професійних наборів головок і інструментів Vigor

23 ноября 2017
1177 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article16424.jpg

В роботі автомеханіків професійне обладнання та інструменти є одними з ключових складових якості послуг, що надаються, серед яких базовим вважають набір головок. Цей професійний інструмент для СТО має широкий спектр застосування. Стандартний набір головок від Vigor складений дуже грамотно, тому в ньому немає жодного зайвого інструменту. Це говорить про грамотність і доскональне знання особливостей ремонту автомобілів, тим самим підкреслюючи високий клас цього виробника. Компанія «Автомеханіка» пропонує придбати оригінальне обладнання від виробника Vigor і отримати сервісне обслуговування найвищої якості.

«Автомеханіка» — компанія, яка розуміє ваші потреби

Сервісний відділ компанії Автомеханіка є одним з найбільших на всій території України. Професійна команда забезпечить всі роботи, пов'язані з передпродажною підготовкою, налагодженням, перевіркою і монтажем обладнання, а також візьме активну участь у підготовчій частині запуску в роботі здобутого устаткування. При необхідності може бути проведено навчання персоналу СТО для правильної роботи з придбаними інструментами, комплексами і пристроями. Навчальні програми складені грамотними фахівцями, а індивідуальний підхід забезпечує відмінні показники роботи операторів.

Чому варто довірити свій вибір компанії «Автомеханіка»?

На українському ринку пропозицій з продажу всього необхідного для СТО безліч, але тільки «Автомеханіка» безпосередньо співпрацює з виробниками. Іншими словами, кожен покупець купує лише перевірене обладнання від успішних виробників зі світовим ім'ям. Професійні набори головок і інструментів від Vigor є прекрасним тому підтвердження. Компанія пропонує широкий асортимент техніки, пристроїв і інструментів, які необхідні для комплектації автосервісу і СТО. Вигода в покупці комплектуючих Vigor очевидна: ви купуєте високоякісні набори за привабливими цінами, з гарантією на 1 рік, за яку відповідає компанія «Автомеханіка». При необхідності також можливий підбір спеціального обладнання, з урахуванням специфікації вашого СТО. Компанія «Автомеханіка» — це ваш помічник і надійний партнер в організації автосервісного бізнесу.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети