Чим наш новий комплекс в центрі Львова виділяється серед інших?

8 июля 2021
11836 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article20049.jpg

Львів, звичайно, відзначається своєю архітектурою старого міста, але й забудовники нового житла можуть похвалитися своїми архітектурними ансамблями. Окрім продуманої функціональності вони відзначаються сучасним дизайном, що дозволяє створювати не більш значне нове місто.

Так в центральній частині міста Львова розташувався один із таких чудових нових комплексів. Знаходиться він у Франківському районі, одному з наймальовничіших районів міста. Новобудови Львова Франківський район https://vdoma.online/residential-complexes/1/frankivskyj містять квартири різного бюджету: від бізнес-класу до житла категорії «Економ». На території передбачена розвинена інфраструктура, де обслуговує зручний транспорт. Це створює додаткові необхідні зручності для мешканців. Мешканці мікрорайону, котрі мають автомобіль, можуть не хвилюватися за паркову транспорту, адже створені спеціальні паркові зони з достатньою кількістю парко місць. Слід зазначити. Що в цьому районі спостерігається тенденція до зростання кількості мешканців. Це пов’язано з тим, що кожен має бажання мешкати саме тут. Адже так він отримує можливість не тільки насолоджуватися гарним краєвидом і дихати свіжим повітрям, але й також проживати в комфортній квартирі.

Чому слід вибирати новобудови Франківського району?

Обираючи квартири в цьому житловому комплексі – отримуєте зручне житло в зручному місці. На території розміщено безліч корисних та необхідних для життя об’єктів. Медичні заклади (стоматологія, поліклініка дитяча та доросла), школа, дитячий садок, супермаркети, розважальні комплекси, ресторани, кафе, спортивні стадіони, торгові площадки та ін. Знаходяться в вльному доступі та розпорядженні без необхідносі їхати кудись далеко від дому. А відпочити мешканці можуть в парку та біля озера, а також є шанс добре провести час з родиною в аквапарку. Часто забудовники пропонують здійснювати покупку квартири разом з площею під комерційну нерухомістю.

Інфраструктура

В районі з великою активністю ведуться продажі квартир, адже добре налагоджене транспортне сполучення. Мешканці зможуть швидко дістатись будь-якого місця швидко на транспорті: маршрутному таксі, тролейбусі, автобусі. Слід звернути увагу, що поряд проходить залізнична лінія.

Зелені зони, парки та озеро – це фішка новобудов Франківського району.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk