Чому в людини після відпустки з'являються безліч хвороб?

25 июля 2015
2445 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9819.jpg

Більшість людей напевно помічали, що після проведення відпусток і навіть в період відпочинку з'являються нові хвороби і значно загострюються старі. Це явище лікарі часто пов'язують з поганим рівнем екологічної обстановки і звичайним процесом акліматизації. Насправді все йде набагато простіше.

Коли у людини з'являється величезне бажання відпочити, то він намагається відправитися в будь-який напрямок подалі від робочої суєти і повсякденної рутини. Але потрапляючи в яке-небудь далеке місце, на людей починають діяти найрізноманітніші і не зовсім знайомі раніше фактори:

Людина вже не спить в зручному, звичайному і добре відомому своєму тілу ліжку, для якого кожен горбок і вм'ятина матраца дуже добре знайомі протягом багатьох років.

Під час поїздки до місця свого відпочинку часто доводиться тягати важкі валізи, в які люди за звичкою намагаються помістити все найнеобхідніше, без чого неможливо прожити і дня. Варто зауважити, що більшість цих речей так і продовжують лежати на дні валізи аж до закінчення відпустки.

Відпочиваючі під час свого відпочинку або подорожі багато і часто їдять найрізноманітнішу їжу, в основному екзотичну і не таку, як у себе вдома. Це досить негативно може позначитися на стані печінки, шлунку і всього травного тракту.

Наступний фактор — це різні активні види дозвілля в період відпустки і безліч різноманітних розваг, наприклад, дайвінг, гірськолижні спуски, аквапарки, віндсерфінг і безліч інших.

Великий вплив на самопочуття відпочиваючого людини роблять поїздки в різних видах транспорту, які часто супроводжуються несприятливими впливами.

Що ж всі ці фактори об'єднує?

Природно, хребет, тому що всі вони роблять значний вплив на цю частину людського тіла. Особливо сильно це виявляється у людей, які не звикли до великих фізичних навантажень. При цьому можуть виникати травми як від пасивного впливу у вигляді ямок і горбків на поверхні матраца ліжка, так і від активного впливу, який проявляється активними видами спорту. Останній варіант може заподіяти більш серйозні пошкодження хребта з причини недостатньої підготовленості окремих м'язових груп до навантажень, що перевищують норму.

У підсумку з'являються нові зміщення хребців, які якраз і є причиною раптового виникнення проблем зі здоров'ям. Все починається зі звичайного кашлю і нежиті і закінчується проктологією і гінекологією.

Щоб сильно не турбувати хребет і забезпечити йому оптимальний стан, варто дотримуватися кількох нескладних правил:

1. Не потрібно збирати в дорогу величезну і важку валізу — досить наповнити її всього лише наполовину.

2. Ліжка слід вибирати тільки з рівною поверхнею. Важливо знати, що не варто засипати в сидячому положенні, оскільки шия у цьому випадку не відчуває себе досить комфортно.

3. М'язи перед майбутніми великими навантаженнями необхідно добре підготувати хоча б за кілька днів до цього.

Люди, що займаються спортом і своїм здоров'ям (ходять на плавання, в сауни і тренажерні зали), дуже легко переносять будь-які подорожі і навантаження.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВчені навчилися передбачати рак за 13 років до початку захворювання

Здоровье и медицинаНайнебезпечніші хвороби в історії людства

Здоровье и медицинаВООЗ закликає відмовитися від таких назв хвороб, як свинячий грип, мавпяча віспа, пташиний грип

Здоровье и медицинаГрейпфрутовий сік захищає від раку

Здоровье и медицинаСифіліс-експерименти: 800 чоловік були заражені для спостережень

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети