Лоукост Wizz Air: як повернути гроші за переліт?!

27 марта 2015
3091 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7970.jpg

Лоукост Wizz Air обіцяє повернути своїм клієнтам гроші протягом 7 днів. Але в компанії не стали говорити про компенсацію до 600 євро за скасування рейсів. Ці гроші покладені за законом і мають бути виплачені разом з поверненням грошей за квиток.

Що необхідно знати клієнтам з України?

Гроші за квитки

Wizz Air своїм клієнтам розіслала повідомлення, що гроші за квитки буде повернуто на кредитні картки «по мірі можливості». Термін для цього компанія собі виділила до 7 днів.

Цей варіант найлегший з усіх передбачених в Wizz Air. Якщо ж квиток купувався через компанію-посередника, наприклад туроператора, то клієнт повинен звернутися до неї, і вже посередник буде отримувати гроші.

Але крім повернення грошей за квитки, клієнти можуть розраховувати на грошові компенсації від 250 до 600 євро за скасування рейсів. Ці компенсації прописані в законодавстві України.

«Пасажир має право розраховувати на грошову компенсацію в залежності від дальності рейсу: 250 євро — для рейсів дальністю до 1500 км, 400 євро — для рейсів дальністю від 1500 до 3500 км, і 600 євро — для рейсів дальністю понад 3500 км», — розповіли у юридичній компанії «Касьяненко і партнери». Якщо ж компанія цього не зробить, то юристи радять сміливо йти до суду.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети