Українці хочуть в США

17 декабря 2015
3808 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11379.jpg

 В оранжереї ботанічного саду ім. Гришко відбулась виставка, присвячена подорожам популярного тревел-шоу «Орел і решка». Впродовж двох тижнів відвідувачам пропонували наклеїти на карту світу позначку, яка вказує на країну, в яку вони хотіли б поїхати в першу чергу.

В опитуванні взяло участь більше 3000 чоловік, і результати голосування багатьох здивували. "Чесно кажучи, ми очікували, що ажіотаж буде навколо туристичних країн: Мальдів, Таїланду, Домінікани, — зауважила Олена Синельникова, генеральний продюсер" Орла і решки "».

Тим не менше, серед країн-лідерів виявилися: Сполучені Штати Америки — 15% всіх голосів. Австралія — 14%. Нова Зеландія — 8%. Франція та Італія — 6%. Японія, Бразилія, Індія, Норвегія та Іспанія — 5%. Перу, Гренландія — 3% Єгипет, Туреччина — 2% Всього українці відзначили 121 країну.

Окремі сміливці мріють про Мозамбіку, Сирію, Гаїті, Барбадос, Камерун та Республіку Чад, однак для більшості такі подорожі, мабуть, представляються надто екстремальними. Для голосування чоловікам і жінкам видавали наклейки різних кольорів. Завдяки цьому можна визначити, які країни найбільше приваблюють українських джентльменів, а які — леді.

Треба сказати, що практично відносна одностайність спостерігається далеко не у всіх випадках. Багато наших дам мріють побувати в Індії, яка майже не приваблює чоловіків. У той же час жодна не побажала відправитися на Аляску, до Танзанії і Колумбію.

«Насправді, США та Австралія — чудовий вибір, там дійсно є на що подивитися, — прокоментувала результати опитування Олена Синельникова. — У Нову Зеландію варто відправитися всім любителям дикої природи. Хоча особисто я, як мандрівник зі стажем, свій голос віддала б за ПАР — мене підкорила ця країна ».

Похожие статьи:

ЭкономикаУкраїнці масово оформляють субсидії

ОбществоВсе більше держав Шенгенської зони відмовляють українцям у візах

Новости УкраиныУкраїнці стали більше заробляти

Новости в мире​Євросоюз додав до списку на санкції ще декількох українців

Новости ОбществаПосилюється перевірка реєстрації українців за місцем проживання -Указ Президента

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети