За останній рік люди так збідніли, що їм зараз не до відпочинку

13 июня 2015
2710 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9126.jpg

Судячи з результатів опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, в будинках нинішнім літом залишаться 68% наших співгромадян. З тих, хто проведе літо в рідних стінах, чверть зізнаються, що взагалі не мають можливості кудись поїхати.

Дослідження показало, що кількість тих, хто планує поїздку в Крим, скоротилося порівняно з минулим роком втричі. А тих, хто збираються у закордонний вояж, стало в 2,5 рази менше.

Економісти констатують: за останній рік люди так збідніли, що їм зараз не до відпочинку. У більшості реальні доходи скоротилися в півтора-два рази, багато хто втратив роботу. А ті, хто все ще працюють, намагаються відкласти гроші на чорний день, тому на подорожах вирішують заощадити.

За прогнозами експертів, у кращому випадку люди будуть думати про відпочинок і поїздки в жаркі країни за три роки, а ще ймовірніше — через п'ять.

Особливо попит впав на Туреччину і Єгипет

— Судячи з нашої внутрішньої статистики, попит на закордонні тури обвалився в три рази, — розповіла менеджер однієї зі столичних туристичних фірм Ольга Котиненко. — Це відбулося за всіма напрямками, але особливо сильно впав попит на Єгипет і Туреччину. На мій погляд, тут до зростання валютного курсу додалася та обставина, що більшість наших клієнтів в цих країнах вже побували, і не один раз. Так що туди зараз відправляються тільки самі «віддані шанувальники».

За словами Ольги, зараз орієнтиром для багатьох потенційних туристів є не країна, а ціна. Якщо раніше клієнти телефонували і говорили «Ми хочемо поїхати в Грецію, що ви можете нам запропонувати?», то зараз: «У нас є 800 доларів на трьох — куди ми можемо поїхати на ці гроші?».

— Крім того, багатьох потенційних туристів розбурхало повідомлення, що в кінці червня в Україні вступлять нові правила отримання шенгенських віз — тепер при подачі документів потрібно буде здавати відбитки пальців, — продовжує Котиненко. — Тому чимало туристів, які побоюються тяганини і затримки з візами в майбутньому, зараз цікавляться, в яку країну їм можна з'їздити, щоб отримати мультивізу хоча б на рік.

Похожие статьи:

IT-Технологии2015 рік став найкращим для компанії «Apple»

IT-ТехнологииТоп-10 найпопулярніших запитів Google в 2015 році

ОбществоРосіяни в паніці

IT-ТехнологииСкоро вийде новий LG G4 Pro

Политические статьиПрезидент Молдови у відставку не збирається

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети