Два великих банки в Україні об'єднуються

8 августа 2015
2021 просмотр Голосов: 0 Автор:Віка Иванова
article10038.jpg

«Альфа Банк» і «Укрсоцбанк» утворюють третє за потужністю об'єднання банків в Україні. Про це заявив «Економічній правді» президент українського «Альфа Банку»

Як зазначається, компанії протягом наступних трьох місяців вестимуть переговори, внаслідок яких UniCredit в обмін на продаж свого українського банку може отримати міноритарну частку в ABH Holdings.

Якщо угода пройде всі етапи узгодження з уповноваженими органами, то UniCredit стане акціонером холдингу, йому будуть належати банки в Росії, Нідерландах, Казахстані, Білорусі та два банки в Україні.

Крім того, як зазначається, питань з узгодженням угоди в НБУ виникнути не повинно.

За даними 2008 року, головою правління «Ферротрейд Інтернешнл» (один з акціонерів Укрсоцбанку) був Владислав Рашкован, після працював першим заступником голови UniCredit в Україні, а з кінця 2014 року є заступником голови Національного банку України. Найімовірніше, він виступить у ролі комунікатора в переговорах про легалізацію угоди в НБУ, йдеться у повідомленні.

За підсумками першого півріччя 2015, Укрсоцбанк і «Альфа-Банк» займали 7 і 8 місце за розміром активів в Україні.

У разі успішного завершення операції, утворюється об'єднання двох банків із сумарними активами у розмірі 85,6 млрд грн. Це виводить групу «Укрсоц-Альфа» на четверте місце за розміром в Україні.

Випереджати їх за розмірами будуть тільки «Приватбанк» (на 1 липня активи становили 240 млрд грн), а також державні «Ощадбанк» (148 млрд грн) і «Укрексімбанк» (145 млрд грн).

Похожие статьи:

ЭкономикаЯк банки крадуть наші депозити

Новости БизнесаУкраїнці зможуть вимагати виплати компенсації у разі несвоєчасного повернення депозиту

Новости БизнесаМежбанк закрылся ростом курса доллара

Новости БизнесаСпикер ВР Крыма Константинов должен украинским банкам более миллиарда

Новости БизнесаЭксперт: Украинцы выводят из банков гривневые депозиты

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети