Енерджі трейд груп завжди йде в ногу з часом

5 августа 2019
5613 просмотров Голосов: Автор:Pavel Nek
article18808.jpg

У 2015 році в Україні була проведена енергетична реформа, яка дозволила приватним постачальникам виходити на ринок поставок природного газу. З тих пір в лідери даної галузі вибилася приватна компанія Енерджі трейд груп, яка на сьогоднішній день налічує вже понад 2500 клієнтів. Важливо в даному випадку згадати, що клієнтська база Енерджі трейд груп складається з представників найрізноманітніших галузей бізнесу, що стосується як виду діяльності, так і масштабів бізнесу. З Енерджі трейд груп сьогодні співпрацюють і величезні виробничі компанії, і малий бізнес.

Як Енерджі трейд груп зайняла лідерство?

Впровадження сучасного сервісу на всіх етапах співпраці зі споживачем - головний принцип роботи компанії Енерджі трейд груп, тому слова «діджіталізація» і «автоматизація» для керівного складу Енерджі трейд груп - це не просто слова, а «мастхев» для успіху всієї справи.

У цьому ключі, вже на даний момент, на сайті Енерджі трейд груп працює спеціально розроблений сервіс під назвою «Електронний кабінет клієнта», де споживачі можуть повноцінно управляти співпрацею з енергетичним провайдером без необхідності зайвий раз приїжджати в офіс. Всі основні питання тепер можна залагодити онлайн на сайті Енерджі трейд груп, і зокрема це:

  • укладення договорів на поставку енергоресурсів;
  • отримання і оплата рахунків;
  • проведення аналітики за особистими даними споживаних енергоресурсів;
  • отримання рекомендацій щодо подальших закупівель;
  • спілкування з підтримкою Енерджі трейд груп в онлайн режимі, якщо залишилися питання.

Все це з радістю зустріли клієнтами Енерджі трейд груп і саме такий хід від керівництва компанії допоміг ще більше розширити список клієнтів. Причому на цьому в компанії не зупинилися, так як не так давно Енерджі трейд груп привів в Україну абсолютно новий для країни формат співпраці з енергетичним провайдером - можливість укладення форвардних контактів.

Форвардні контракти Енерджі трейд груп

Суть такого співробітництв полягає в тому, що споживач Енерджі трейд груп, заздалегідь внісши невелику передоплату, може зафіксувати в договорі ціну необхідної кількості енергоресурсів на термін до одного року. У Енерджі трейд груп протягом дії договору будуть поставляти весь обсяг енергоресурсів за фіксованою ціною в не залежності від економічної ситуації та інших факторів, які могли б в теорії вплинути на кінцеву вартість.

Подібний підхід широко використовується в Європі, але в Україні він прийшов лише з компанією Енерджі трейд груп. Така співпраця - це унікальна можливість для бізнесу, з точністю до ста відсотків планувати свої витрати, через що чітке розуміння заробітку дасть великі можливості для розвитку і зростання, що на власному досвіді вже зрозуміли багато споживачів Енерджі трейд груп.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети