Енергоміст до Криму сьогодні запустив сам Путін

2 декабря 2015
2960 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article11240.jpg

Президент РФ Володимир Путін запустив першу нитку енергомоста до Криму.

Захід пройшов сьогодні ввечері в будівлі "Крименерго".

Путін доручив оперативно нарощувати генерацію електроенергії в Криму з запуском енергомоста. "Після цього необхідно буде в найкоротші терміни додати генерацію. У 2017 році ми сюди подамо газ з території Кавказу", — сказав він.

За його словами, другий ланцюг енергомоста в Крим буде запущена 15 грудня.

Чотири енергокола, які повинні бути побудовані до 20 грудня, будуть пропускати 800 МВт, заявив президент. "Крим раніше отримував з України 800 МВт, розраховуємо чотирьох ланцюги, які повинні бути побудовані до 20 грудня, також пропускатимуть 800 МВт, трохи більше 800 МВт", — сказав Путін.

У свою чергу міністр енергетики РФ Олександр Новак заявив, що перетоки електроенергії з Росії в обсязі 100 МВт вдасться розподілити по Криму вже в середу, другі 100 МВт наберуться в найближчу добу.

Путін прибув до Криму сьогодні приблизно в 21:50 за московським часом.

Енергоміст в Крим почав працювати в тестовому режимі вже сьогодні вранці, по ньому на півострів надходить 100 МВт електроенергії, повідомив журналістам директор Фонду енергетичного розвитку Сергій Пикин.

"Можу сказати радісну новину: сьогодні рано вранці перша черга цієї лінії поставлена ​​під напругу і розпочато тестування обладнання. Фактично зараз вже по цьому ланцюгу йде перетікання потужністю близько 100 МВт. У найближчі кілька днів, за моїми оцінками, ще 100 МВт має додатися. Разом до кінця тижня по першому ланцюгу енергетичного моста Крим матиме додатково ще 200 МВт ", — сказав він.

Підтвердив цю інформацію і голова комісії з екології та охорони навколишнього середовища Громадської палати РФ Сергій Чернін. "Міненерго РФ і енергетики зараз працюють по 25 годин на добу. Я теж чув, що сьогодні під напругу поставлена ​​перша частина першої лінії. Тобто це близько 100 МВт. Найближчим часом буде пущено вже 200 МВт", — сказав він.

Енергоміст в Крим будується в рамках федеральної цільової програми розвитку Криму до 2020 року. Проект, що передбачає прокладку підводного кабельного переходу через Керченську протоку з перетіканням порядку 850 МВт, реалізується для забезпечення незалежності Криму від поставок електрики з України.

Похожие статьи:

ОбществоПутін подарував «Його Ясновельможності» Януковичу сочинську медаль

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Новости ПолитикиПутін просить дозволу на введення військ на територію України

Новости ПолитикиРада зібралася на позачергове засідання

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети