Google купує велику компанію

23 октября 2015
1970 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10724.jpg

Цей проект стане двадцять другим в інвестиційному портфелі Google, що зробила інвестиції в інфраструктуру і технології екологічно чистої енергії загальною потужністю 2 ГВт. Два роки тому компанія інвестувала $ 12 млн на найбільший на континенті проект з виробництва сонячних панелей.

Компанія Google оголосила про плани придбати частку в статутному фонді найбільшої вітроелектростанції (ВЕС) Африки — озера Туркана проекту енергії вітру (LTWP), будівництво якої ведеться в Кенії.

Google погодилася придбати 12,5% статутного фонду LTWP у Vestas, третього за величиною інвестора проекту, коли ВЕС почне функціонувати в 2017 році.

Будівництво LTWP було розпочато в липні цього року. Після введення в експлуатацію потужність ВЕС складе 310 МВт, що покриє близько 15% потреби країни і забезпечить електроенергією близько 2 млн домоволодінь. За даними Google, середняшвидкість вітру біля озера Туркана, де будується об'єкт, становить 40 км /г.

Велика частина «зелених» інвестицій Google припадає на об'єкти в США, хоча відповідальний за екологічне спрямування Рік Нідхем стверджує, що компанія зацікавлена в просуванні чистої енергії в країнах, що розвиваються.

Слід також зазначити, що пошуковий гігант є одним з найбільших корпоративних покупців чистої енергії для своїх ЦОД. За словами Нідхема, Google на поточний момент придбала на ці цілі понад 1 ГВт чистої електроенергії, виробленої ВЕС і сонячними електростанціями.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети