Росія відновила поставку нафти білоруським НПЗ

4 января 2020
4218 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19132.jpg

Білоруські НПЗ знову почали отримувати російську нафту.Сьогодні ввечері, 4 січня, заступник голови "Белнефтехіму" підтвердив відновлення прокачування нафти з Росії на НПЗ "Нафтан". Білоруський державний концерн уклав перший контракт на постачання з Росії без премії до ціни.Нафтопереробні заводи (НПЗ) в Білорусі знову почали отримувати нафту з Росії. Про це заявив заступник голови білоруського державного концерну "Белнефтехим" Володимир Сизов. До кінця доби буде прокачано 6 тисяч тон, додав він.

За словами Сизова, в даний момент російська нафта йде в напрямку НПЗ "Нафтан" в Новополоцьку Вітебської області, а поставки на Мозирський нафтопереробний завод в Гомельській області почнуться "в міру оформлення маршрутних доручень".

"Белнефтехим" кількома годинами раніше повідомив про укладення першого контракту на поставку вуглеводневої сировини з Росії в Білорусь без премії до ціни. Обсяг сировини, що очікується до постачання, і накопичені ресурси "дозволять забезпечити безупинну роботу" білоруських НПЗ в січні 2020 року, підкреслили в концерні. 
На початку січня Росія припинила подачу нафти в Білорусь. Термін дії наявних договорів на поставку минув 31 грудня 2019 року. Президент Білорусі Олександр Лукашенко ввечері того дня розпорядився в найближчі години завершити переговори з РФ.

 

Похожие статьи:

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети