Україна закупить 57 шкільних автобусів

26 октября 2015
3331 просмотр Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10761.jpg

Кілька областей України придбають 57 шкільних автобусів, у тому числі 35 од. — Дніпропетровська область, 14 од. — Київська, 6 од. — Харківська та 2 автобуси — Луганська область.

Згідно з інформацією на порталі державних закупівель, відповідні пропозиції акцептовані в рамках оголошених у вересні тендерів.

В рамках тендеру на поставку 25 автобусів в Дніпропетровськ акцептована пропозиція ТОВ «Український автобус» — офіційного дистриб'ютора ПАТ «Черкаський автобус», який випускає продукцію на агрегатах японської Isuzu. Ціна пропозиції — 44 458 млн грн (з ПДВ).

Тендерні пропозиції також подавали ТОВ «Автоград-2007» (Черкаси) на суму 45150000 грн, «Радиал Україна» (Київ) на суму майже 42 млн грн і «Спец-Ком-Транс» (Київська обл.) На 46,2 млн грн, однак пропозиції двох останніх компаній були відхилені.

У той же час компанія «Радіал Україна», розташована за адресою основного офісу Групи компаній «АІС» в Києві, відібрана Харківською облдержадміністрацією для поставки шести шкільних автобусів.. Її тендерна пропозиція склала 5524000 грн, а пропозиція другого учасника тендеру — компанії "Інтер Авто-Трейдинг" (Київ) — майже 6 млн грн.

ГК «АІС» на тендерах представляє автобуси «Мрія» базі російського ПАЗ.

У той же час Троїцька облдержадміністрація Луганської області оголошувала тендер саме на два автобуса ПАЗ «Мрія» (або його еквівалент), в якому акцептована пропозиція "Інтер Авто-Трейдинг" майже на 2 млн грн.

Ще один тендер на закупівлю 14 шкільних автобусів був оголошений комунальною установою Київської облради «Сервісно-ресурсний центр» (Боярка), в якому акцептована пропозиція ТОВ «аймакс Груп» (Черкаси) на суму 12150000 грн. У той же час на порталі відсутня інформація про інших учасників тендеру.

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети