Уряд нарешті підніме заробітню плату українцям

16 июля 2015
3218 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9665.jpg

За словами представників влади, тепер моніторингом рівня заробітних плат українців займатиметься спеціально створена на базі Державної Фіскальної Служби, Міністерства фінансів України та Міжнародного Валютного Фонду, комісія. Цікаво те, що про підвищення зарплат чиновники, як завжди, промовчали, а точніше сказати, пообіцяли розглянути питання якнайшвидше.

«Ми домовилися з представниками Міжнародного Валютного Фонду про спільне створення організації, яка до 1 вересня цього року, проведе необхідні процедури з оцінки рівня заробітних плат населення. На підставі поданих ними даних, буде створений план бюджету на наступний рік », — повідомив глава Державної Фіскальної Служби України Роман Насиров.

При цьому, голова ДФС додав, що спільними зусиллями уряду, вже до кінця 2015 року, будуть вирішені питання, що стосуються необхідності підвищення заробітних плат українцям.

Відносно, індексації заробітних плат і соціальних допомог, обіцянки виглядають не дуже обнадійливо.

Так, підвищення виплат відбудеться, але точно не раніше грудня цього року. До того ж, воно, всупереч різним думкам, ще не буде відчутним. За деякими відомостями, виплати зможуть підвищитися приблизно на п'ять доларів, що в співвідношенні з сьогоднішніми цінами, просто смішно.

Ще один нюанс полягає в тому, що зарплати можуть залишитися на колишньому рівні, якщо уряд України визнає дефолт держави. А експерти, та й самі чиновники обіцяють його все частіше.

Тому, зайво сподіватися на швидке покращення життя українцям не варто. А деякі неофіційні джерела радять населенню якомога швидше переводити накопичені кошти у валюту. Вірити тому чи ні — особиста справа кожного, проте в світлі останніх подій потрібно бути готовим до будь негативних змін.

Так чи інакше, державні проблеми, в надлишку переповнюють Україну: триваючі бойові дії на сході країни, постійні стрибки гривні, інфляція, нестача ресурсів, відхід бізнесу, корупція і безробіття потребують швидкому рішенню, від результату якого може залежати подальша доля держави і всіх українців.

Похожие статьи:

Новости УкраиныУряд виділив МВС 13 млн гривень на збори

Новости УкраиныТреба відновлювати виробництво

СкандалФото керіника уряду ЛНР Ольги Тараш

Новости ПолитикиВлада готова обговорювати з опозицією спільний уряд - Кожара

Новости УкраиныУряд пропонує закривати сайти за заявою будь-якої людини

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети