В Росії зростають ціни

5 декабря 2015
2270 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11250.jpg

Інфляція в РФ в листопаді склала 0,8%, з початку року — 12,1%, говориться в матеріалах Росстату.

 

У річному вираженні інфляція в листопаді склалася в розмірі 15%.

Для порівняння, в листопаді 2014 року року зростання споживчих цін склало 1,3%, а з початку року — 8,5%. Продовольство порівняно з жовтнем подорожчало на 1,2%, в річному вираженні — на 16,3%, пише ТАСС. У листопаді серед спостережуваних видів плодоовочевої продукції суттєво зросли ціни на огірки і помідори свіжі — в 1,7 рази і 1,3 рази відповідно, білокачанну свіжу капусту — на 9,9%.

 

Разом з тим на 6,3% подешевшали лимони, на 3,4% — морква, на 1,2-1,9% — буряк, яблука та груші. У групі рибопродуктів ціни на оселедець збільшилися на 3,7%, консерви рибні — на 1,6%, рибу морожену необроблену — на 1,4%. У той же час ціни на рибу живу та охолоджену знизилися на 0,5%. Кондитерські вироби в середньому подорожчали на 1,5%, у тому числі карамель — на 2,5%, цукерки шоколадні — на 1,8%, шоколад — на 1,6%. Серед інших спостережуваних видів продовольчих товарів на 2,6% зросли ціни на перець чорний (горошок), на 1,3-1,6% — олія оливкова, маргарин, майонез, йогурт, вівсяні пластівці «Геркулес», овочі натуральні консервовані, мариновані, чай чорний байховий.

Ціни на свинину знизилися на 1,2%, баранину, кури, пшоно — на 0,1-0,6%. У листопаді в групі моторного палива ціни на газове моторне паливо зросли на 5,4%, на дизельне паливо — на 1,6%. У той же час бензин автомобільний марки АІ-92 (АІ-93 і т.п.) став дешевший на 0,1%. Вартість мінімального набору продуктів харчування в розрахунку на місяць у середньому по Росії наприкінці листопада 2015 склала 3547,2 рубля і в порівнянні з попереднім місяцем зросла на 0,9% (з початку року — на 6,9%). У порівнянні з жовтнем ціни на непродовольчі товари зросли на 0,7%, в річному вираженні — на 15,7%. Т

 

Зростання вартості послуг в листопаді в порівнянні з жовтнем склав 0,2%, в річному вираженні — 11,9%. У листопаді серед спостережуваних видів побутових послуг на 0,8-1,5% стали дорожчими ремонт взуття, друк кольорових фотографій, заміна елементів живлення в наручних годинниках, послуги пралень і ритуальні послуги. У групі послуг пасажирського транспорту на 1,9% зросла плата за проїзд у трамваї, на 0,8-1,1% — у міському муніципальному автобусі, таксі, приміському поїзді і в купейному вагоні швидкого нефірмового поїзду далекого прямування і за послуги повітряного транспорту.

 Разом з тим на 0,2-0,4% дешевшим став проїзд у плацкартних вагонах поїздів далекого прямування. Серед спостережуваних видів послуг зарубіжного туризму вартість турів на відпочинок в Іспанії знизилася на 2,2%, поїздок до Франції — на 0,5%. Одночасно ціни на екскурсійні поїздки до Фінляндії збільшилися на 0,7%. На 0,9-1,7% дорожче стали обходитися путівки в будинки відпочинку і пансіонати на території Росії, лікувальний масаж, посвідчення заповіту в нотаріальній конторі, додаткові заняття в державних і комунальних загальноосвітніх організаціях очної форми навчання. У той же час на 0,5-0,8% знизилася плата за проживання в готелі, користування споживчим кредитом, поліс добровільного страхування легкового автомобіля від стандартних ризиків.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети