В Україні може початись велика криза

28 июля 2015
2859 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9851.jpg

Народний депутат від фракції «Блоку Петра Порошенка» Андрій Вадатурський назвав популістським нещодавно прийнятий Верховною Радою закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державного регулювання закупівельної ціни на молоко та підтримки села».

Парламентарій переконаний, що встановлювати мінімальну закупівельну ціну для молока другого сорту на рівні чотирьох гривень за один кілограм — неправильно. Підвищувати ціну потрібно на молоко вищого сорту, адже другого сорту не придатне для виготовлення цілого ряду молочних продуктів, у тому числі і дитячого харчування. Отже, таке рішення парламенту негативно позначиться на якості продуктів харчування в країні.

Більше того, Вадатурський стверджує, що даний законопроект неминуче призведе до виникнення «чорного ринку» і закриття молокозаводів, які і так втрачають свої ринки збуту.

Законодавцям на сьогоднішній день необхідно працювати в зовсім іншому напрямку — створювати всі умови для розвитку аграрної галузі та сприяти підвищенню якості продукції з метою розширення ринків її збуту — підсумував він.

Через це, в Україні може початись велика криза.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаУчимся использовать мед при простуде

Новости в миреЗавод сирів закрили з причини купань в молоці

Новости Сельского хозяйстваРосія більше не хоче купувати українське молоко

Продукты питанияЦіни на молоко продовжують падіння

Здоровье и медицинаСоевое молоко рекомендуется при гипертонии

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети