Вчителям обіцяють підвищити зарплатню

4 октября 2015
1930 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10517.jpg

У вчителів сьогодні професійне свято. Педагоги приймають вітання, квіти і обіцянки підвищити оклади на 18%. Зробити це Уряд повинен був ще 1 вересня. Втім, вчителі та вихователі отримали ту ж зарплату. Обласний департамент освіти відразу закидали скаргами.

Бути вчителями сучасні діти не хочуть. Зараз у школах є багато вакансій. Навіть якщо і прийде випускник вузу, то понад півтори тисячі гривень зарплати не отримає.

Розпорядженням уряду з 1 вересня підвищуються ставки вчителям за категоріями. У середньому від 300 до 600 гривень. Але мова тільки про окладах. Крім них, вчителі отримують і надбавки. Зарплата вчителів тепер залежатиме від місцевого бюджету. Якщо в селі чи місті є серйозні підприємства-платники податків, то педагоги можуть отримати повністю всі надбавки. Адже по реформі децентралізації з державного бюджету фінансується лише ставка. А всі надбавки — за престижність професії, індексації, премії — тепер це справа місцевих рад.

Виходить, що доходи вчителів тепер будуть різнитися: залежно від місця проживання і роботи. Найбільшу зарплату можна отримати в промисловому місті і в переповненій школі.

Дотаційні райони області не в змозі заплатити вчителям індексацію відповідно з новими окладами. У них не вистачає грошей — пояснюють в обласному департаменті освіти. Тому уряд підвищує ставки, а на місцях знижують надбавки. У підсумку, доходи більшості педагогів не виросли.

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиЧерез тиждень зарплати українців можуть зменшатись - експерт

ОбществоГаз для киян скоро стане «золотим»

Новости Общества«Воля» підвищує тарифи

БлаготворительностьКличко пожертвовал всю зарплату за 2013 в детский дом «Ромашка»

Новости ПолитикиКримська «прокурор-ша» Поклонська пішла на підвищення

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети