Вже наступного тижня почнеться падіння рубля.

30 марта 2015
2709 просмотров Голосов: 0 Автор:Діма Ждовану
article8030.jpg

Офіційний курс долара, встановлений Центробанком на 27 березня, становить 56,43 рубля. Він впав майже на рубль. Євро при цьому варто 62,08 рубля (зниження на 68 копійок). Відповідна інформація міститься в матеріалах Банку Росії.

Нафта марки Brent коштує 58,48 долара за барель. Вона дорожчає на тлі розгортання конфлікту в Ємені. У ніч на 26 березня стало відомо, що Саудівська Аравія і її союзники по коаліції почали бомбити позиції єменських бунтівників.

Професор Інституту економіки РАН Микита Кричевський розповів, з яких причин відбувається зміцнення рубля.

Зміцнення рубля відбувається відразу за декількома обставинами. По-перше, кінець березня — це традиційний податковий період. З 20 по 28 число кожного місяця сплачуються податки на додану вартість, на видобуток корисних копалин і на прибуток. Березень кожного року — це останні дні перерахування податків за попередній рік. Тому дуже багато компаній перевозять іноземну валюту, продають її за рублі і таким чином розраховуються з бюджетом. Ще один момент — в останні місяці в Росію приходить багато валюти з так званих «податкових гаваней». Наші підприємці бояться, що їхні гроші можуть заморозити і навіть конфіскувати. Третій момент. На курс національної валюти також впливають гроші, які приходять до Росії для подальшої приватизації. І, нарешті, на зміцнення рубля в перші місяці цього року значний вплив зробили міжнародні резерви, які витрачалися для поповнення доходної частини федерального бюджету.

Нагадаємо, згідно з попередніми розрахунками Мінекономрозвитку, долар коштуватиме 40 рублів до 2018 року, якщо ціни на нафту піднімуться до 100 доларів за барель, а санкції проти Росії поступово знімуть.

Похожие статьи:

ЭкономикаНазвана сфера, де на одну вакансію претендує 84 людини

ЭкономикаПенсійний фонд обіцяє не припиняти виплати пенсій

ЭкономикаДорога до розчарування: інфляція - 20%, падіння ВВП - 5%

ЭкономикаГривні в найближчі місяці світить зміцнення

Бизнес-технологииДиректор "Запоріжсталі" відкрив правду про свій комбінат

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети