10 фактів про вагітність

30 марта 2015
2008 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8037.jpg

У житті кожної жінки рано чи пізно приходить момент, коли вона готова дати життя новій людині. Проте, з появою немовляти, життя звичайної жінки буквально перевертається з ніг на голову і вже зовсім не схоже на звичний спосіб буття. Дитина приносить у сім'ю багато яскравих фарб. Але і звичайно приносить у будні зовсім нові турботи і проблеми.

До цього моменту жінка ніколи ще не замислювалася, як зміняться її погляди і поведінка. Природно, що є й не дуже приємні перспективи материнства, які як би не здавалося сумно, обтяжують життя матері. А в окремих випадках призводять молоду маму в депресію. Розглянемо всі ці фактори.

1. Не вистачає часу

Бути мамою це означає що весь час вдень і вночі мама в роботі. Зварити їсти, прибрати, попрати, поставити все по полицях, прибрати іграшки, і цей список ще довго можна продовжувати. На все це потрібно багато часу, бувало й дня не вистачає. А що вже говорити про догляд за собою або відпочинок. Постійний брак часу виводить молоду матусю з рівноваги.

2.Виснаження

Так як материнство це дуже трудомістка робота, жінка намагається зробити максимум справ за мінімальну кількість часу. Тому до вечора вже відчувається сильна втома, і, здається що сил уже взагалі немає.

3. Величезна відповідальність

Бути мамою означає огороджувати і оберігати маленьку дитину практично цілу добу. Загострене почуття страху перед погрозами нашого великого світу.

4. Недооцінка рідними і близькими

На жаль, дуже часто наші рідні не цінують те, що робить молода мама.

5.Пониження самооцінки

У декретній відпустці жінка відчуває не в своїй тарілці. Раніше вона була відмінним затребуваним фахівцем у своїй галузі, а зараз вона вдома і нікому не потрібна. Поки вона вийде з декрету вже втратить свою компетенцію, і підзабуде все, що було здобуто з досвідом.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети