5 правил,які зроблять тебе щасливим!

26 марта 2015
1752 просмотра Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article7937.jpg

Якщо у людини буде бажання, то вона зможе сама змінити своє життя в кращу сторону. Для цього достатньо змінити свої звички і спосіб життя.


Правило перше — якщо у людини життя склалося добре і вона живе в достатку, то вона може допомогти іншим людям. Чому б не пожертвувати гроші в дитячий будинок або просто не допомогти бабусі донести важкі пакети до дому? Адже добро завжди повертається тому, хто його творить.


Правило друге — потрібно якомога частіше цілувати свою кохану людину. Можна не просто попрощатися з нею на словах, але й подарувати ніжний поцілунок на прощання. Також другій половинці буде приємно, якщо її і зустрінуть поцілунком. Вчені довели, що якщо пара прощається і зустрічають одне одного поцілунками, то вони живуть довго в шлюбі, на відміну від тих, які просто говорять «бувай».


Правило третє — діти повинні вивчити гарні манери поведінки. Для дитини це просто момент отримання знань, а от від батьків вимагатиме багато зусиль і терпіння. Але ж якщо у дитини будуть хороші звички, то це позначиться і на її вихованні, вона буде ввічливою і слухняною. Батьки завжди подають приклад дітям своєю поведінкою, саме тому мати і батько повинні стежити за своєю поведінкою. Якщо мама буде щоранку чистити зуби і перед їжею мити руки, то і малюк це буде робити кожен раз.


Правило четверте — необхідно навчитися правильно розпоряджатися своїми фінансами і вміти рахувати їх. Один раз на місяць можна відкладати близько 10% від усієї заробленої суми. Необхідно правильно вести витрати сім'ї. Якщо брати з собою список необхідних покупок і підрахувати приблизну суму, то можна непогано заощадити. Часто в магазині людина бере багато того, що йому не скоро знадобиться або зовсім непотрібно. Також необхідно розмежовувати бюджет заздалегідь. Треба відкласти гроші на оплату комунальних послуг, одяг, миючі та чистячі засоби і їжу.


Правило п'яте — дівчині необхідно привчити себе щовечора вмивати обличчя і ретельно змивати косметику з шкіри. Необхідно робити це і вранці і ввечері. Якщо вона це робитиме щодня, то виглядатиме трохи молодше своїх років.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети