Агресивних підлітків потрібно давати на танці

3 ноября 2015
2770 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10903.jpg

Психіка підлітка і його часом непередбачувана поведінка доставляють батькам масу клопоту. Психологи радять не намагатися вирішити проблему з поведінкою підлітка в тісному колі сім'ї, а винести її за її рамки. Тобто дати підлітку можливість випускати пар, самореалізовуватися, шукати себе в різних шарах соціуму.

Так, але як вибрати для підлітка цей напрямок? Якщо чітко видно, що у п'ятнадцятирічного хлопчика зашкалює агресивність — потрібно запропонувати йому секцію з вільної боротьби, карате, боксу? Або, навпаки, потрібно якомога старанніше відгородити підлітка від усього, що вимагає якогось прояви агресивності?

Група психологів з Оксфордського університету провела експеримент з підлітками. Учням старших класів запропонували зайнятися парними танцями. Якби не статус наукового експерименту, ідея навряд чи увінчалася б успіхом. Але заради науки старшокласники погодилися пожертвувати своїм часом і дозволили обплутати себе проводами.

Дітей вчили танцювальним рухам, що вимагає різних зусиль і синхронності. А потім вимірювали больовий поріг за допомогою спеціального обладнання. Виявилося, що рівень больового порогу знаходиться в прямій залежності від узгодженості рухів у парному танці і навантаження на всі частини тіла підлітка. Крім того, у висновках дослідження сказано, що парні танці значно збільшують здатність підлітка до адекватної взаємодії з соціумом. Виходить, що тіло, привчене до взаємодії і чуйному «слуханню» тіла іншої людини, підтягує до свого рівня розум? Так.

З точки зору чистої медицини больовий поріг людини — це один з факторів загального стану організму. Психологи ж стверджують, що високий больовий поріг людини характерний для людини, здатної контролювати себе і ситуацію.

Значить, парні танці для підлітка можуть претендувати на одне з перших місць в «терапії»? Однозначно — так.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаПричини дитячого ожиріння

Здоровье и медицинаАнорексія охоплює підлітків

Здоровье и медицинаТанці дуже позитивно впливають на здоров'я людини

IT-ТехнологииПідлітки обожнюють iPhone

Здоровье и медицинаПрищі можуть з'явитись і в 30 років

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети