Через стрес можна серйозно захворіти

31 июля 2015
5662 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9911.jpg

Кожна людина, яка не вміє керувати своїми емоціями і піддається впливу стресу, піддає себе ризику захворіти.

Ми звикли чути думку старших людей, які наполягають на тому, що нерви є попередниками усіх хвороб. Насправді, це частково відповідає дійсності, тому як вченими доведено, що не всі хвороби з'являються від нервів. Наприклад, такі як: венеричні захворювання, онкологія, цироз та інші важкі захворювання, що вимагають правильного лікування та спостереження лікаря. Але є й список хвороб, які дійсно розвиваються у тих людей, які часто нервують і не відновлюються після стресів.

Психосоматичні захворювання викликані накопиченням негативних емоцій і думок, з якими у людини абсолютно немає сил попрощатися. Справа навіть не стільки в нервах, скільки в реакції на стрес, наприклад, людина може тривалий час себе в чомусь звинувачувати, тобто він вже і не нервує, але ще продовжує мучити свою психіку. Одна з найсерйозніших помилок людини полягає в тому, що він відмовляється від медичного лікування, посилаючись на те, що захворів через нерви. Дана омана може призвести до серйозних ускладнень і навіть летального результату, тому медики все частіше нагадують про обов'язковість звернення до лікарні при будь-яких захворюваннях.

В основному, до психосоматичних хвороб відносять такі захворювання: виразка і гастрит шлунка, астма, гіпертонія, дерматит. Також, у жінок і чоловіків на тлі нервового напруження можуть виникнути проблеми зі статевим потягом, тут і правда, варто просто розслабитися і на якийсь час забути про проблеми, але у випадку, якщо це не допоможе, тоді допомога лікаря вам життєво необхідна.

Психологи рекомендують доповнювати лікування хвороб препаратами, що мають заспокійливу дію на психіку людини, тільки таким чином лікування буде ефективним. При цьому вам необов'язково пити сильнодіючі препарати, через які ви будете хотіти весь час спати, досить буде трав'яного чаю і настою валеріани для того, щоб заспокоїти нерви і відчувати себе добре. Але таке «додаток» до основного лікування необхідно тільки в тому випадку, якщо лікар вам сам скаже, що причиною або супутнім фактором захворювання є нерви.

Читайте також: Заспокоїти хворі нерви можна і без таблеток

Постарайтеся не нервувати на постійній основі, вчіться «вичавлювати» з усього, що з вами відбувається, тільки найкраще і позитивне, приділяйте час собі і частіше відпочивайте, тоді ніякі психосоматичні хвороби у вас не з'являться.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаСифіліс-експерименти: 800 чоловік були заражені для спостережень

Здоровье и медицинаВчені навчилися передбачати рак за 13 років до початку захворювання

Здоровье и медицинаВООЗ закликає відмовитися від таких назв хвороб, як свинячий грип, мавпяча віспа, пташиний грип

Здоровье и медицинаНайнебезпечніші хвороби в історії людства

Здоровье и медицинаГрейпфрутовий сік захищає від раку

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети