Чи потрібне спортивне харчування початківцям?

2 ноября 2015
2894 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10879.jpg

Спортивне харчування — система харчування, розроблена фахівцями і призначена для професійних спортсменів, а також для любителів, що прагнуть зробити своє тіло ідеальним і тим, хто регулярно відвідує спортзал.

Для початківців спортивне харчування не потрібне. А спортсменам, націленим на досягнення значних результатів, такі продукти необхідні. Це обумовлено ретельним підбором всіх складових компонентів в кожній порції. Адже під час інтенсивних фізичних занять відбувається поступове виснаження організму, і відновити початковий стан можна тільки спортивним харчуванням.

До складу спортивного харчування входять натуральні компоненти (м'ясо, молоко, сироватка, яйця і т. д.).

З цих продуктів при обробці усувається все зайве, залишаються тільки речовини, що забезпечують повноцінну роботу організму атлета в умовах великих фізичних навантажень.

Збалансованість — пріоритетний принцип спортивного харчування. Такий полегшений комплекс речовин засвоюється набагато краще і швидше. У невеликих порціях спеціального харчування корисних речовин міститься більше, ніж у звичайних продуктах.

Основні види спортивного харчування

Вітаміни. Вони стимулюють процеси відновлення після фізичних навантажень, зміцнюють імунітет, беруть участь у білковому обміні, трансформуванні амінокислот.Мінерали — роблять значний вплив на функціонування всього організму, збільшуючи витривалість і полегшуючи відновлювальний період.Білок, іменований протеїном, просто незамінний для злагодженої роботи всіх органів і систем. Різні види протеїнів мають різну швидкість всмоктування.

До складу білка входять амінокислоти. Вони є будівельним матеріалом клітин. Білок можна отримувати як в протеїновому комплексі, так і окремо його компоненти — амінокислоти, які, до речі, засвоюються миттєво.

Вуглеводи — основне джерело енергії в організмі. У спортивному харчуванні якість і кількість вуглеводів ретельно підбирається, щоб отримати збалансований раціон, не допускаючи надлишків.Продукти, що стимулюють розвиток зв'язкового і суглобового апарату.

Ця група необхідна для захисту суглобів і зв'язок, які відчувають великі навантаження під час тренувань.

У спортивному харчуванні неприпустимий безконтрольний прийом. Підбирати необхідні продукти краще за допомогою фахівців — тренерів і консультантів. Придбати продукцію простіше в інтернет — магазині, де ціна відповідає якості.

Похожие статьи:

Новости ОбществаИгорь Сильченко: В здоровом теле - здоровый дух!

ЭкономикаВ Україні скоро поміняють суддів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети