Чому люди розмовлять під час сну?

25 октября 2015
2716 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10754.jpg

Коли людина спить з нею можуть відбуватися різні аномалії. І це не тільки хропіння. Однією з таких аномалій є розмова уві сні.

Експерти не рекомендують приймати занадто серйозно всю ту балаканину, що Ви можете почути. Це не відображення того, що відбувається у Вашому житті. Існує міф про те, що уві сні люди можуть проговорити секрети, але це не так. Те, що люди говорять у сні, як правило, не має нічого спільного з реальністю.

В середньому 60% людей розмовляють або хоч один раз розмовляли уві сні.

Як правило, такі монологи тривають не більше 30 секунд. «Часто це відбувається у перші 2 години сну, коли твоє тіло вже вступило в стадію глибокого сну, проте в ньому все ще досить м'язового тонусу, щоб видавати звуки або рухатися, підкоряючись логіці твоїх сновидінь», — заспокоює доктор Вінтер.

Тільки в тому випадку, якщо Ви відчуваєте себе дуже втомленим протягом наступного дня, якщо Ваші нічні бесіди турбують і серйозно не дають спати Вашому партнеру, якщо говоріння уві сні супроводжується й іншими діями, як, наприклад, ходіння уві сні. Якщо це заважає Вам висипатися, і Ви відчуваєте постійну сонливість, потрібно звернутися до фахівця. Лікар призначить Вам курс терапії, щоб допомогти Вам міцно спати і висипатися.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииВ Польше разработали устройство, позволяющее выспаться за 2-3 часа

Здоровье и медицинаЩо потрібно для корисного сну малюка

Здоровье и медицинаКрепкий ночной сон очень важен для здоровья

Здоровье и медицина​До чого сняться тварини?

Здоровье и медицинаЗдоровий сон - запорука здоров'я

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети