Чому нас болить голова?

22 декабря 2015
1878 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11442.jpg

Американські вчені виявили, що надлишок вільних радикалів — руйнують молекули, вироблених нашими органами в процесі поглинання кисню — є головною причиною всіх головних болів.

 

Цей дисбаланс в організмі, званий окислювальним стресом, пов'язаний з браком антиоксидантного захисту, яка покликана протистояти впливу вільних радикалів. Щоб прийти до подібних висновків, фахівці вивчили близько 2000 робіт з мігрені. Вони розглянули цілий діапазон причин, таких як зневоднення або забруднення повітря, які впливають на мозок і можуть бути причиною головних болів.

Було встановлено, що загальним фактором всіх головних болів був окислювальний стрес. Наголошується, що вільні радикали, також пов'язані з раком, і деякі експерти вважають, що вони є основною причиною, чому ми старіємо.

 

Відкриття вчених означає, що головної болі можна буде запобігти або полегшити за допомогою добавок, таких як бета-каротин і вітамін С, які зв'язуються з вільними радикалами.

 

За словами дослідників, отримані висновки можуть в один прекрасний день допомогти знайти ліки для мігрені, і воно може бути таким же простим, як прийом вітамінів. За оцінками, сьогодні у світі 1 з 10 чоловік страждає від мігрені, яка може тривати протягом декількох годин і може бути настільки серйозною, що пацієнти не в змозі нормально функціонувати.

Похожие статьи:

Новости УкраиныУ Донецьку затримали самопроголошеного губернатора

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети