Чому варто їздити на велосипеді?

8 сентября 2015
3251 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10248.jpg

1: Можливість скинути зайву вагу

Хочете підтягнуту фігуру? Не питання! Крутіть педалі. Висока інтенсивність тренування, навантаження на всі групи м'язів (прямо з ніг до голови) і доступність цього виду спорту для всіх, незважаючи на рівень підготовки. Ось головні спортивні переваги велосипедної їзди. Як вважають фахівці найцінніше в катанні — це інтервали в навантаженнях, коли тіло «кидає виклик» своїм можливостям і швидко адаптується.

2: Екологічність

Ніхто не хоче жити в світі, де екологічна ситуація настільки погана, що безпосередньо впливає на стан здоров'я. За даними Європейської Асоціації велолюбителів, створеної в Європі, можливе зменшення викидів СО2 в атмосферу майже на чверть. За умови, що жителі ЄС їздитимуть на велосипедах так само часто, як данці. У Данії кожен житель проїжджає на велосипеді майже 960 кілометрів на рік. Порівняйте їх з британцями, які «накочують» всього 73 кілометри на рік.

3: Можливість побачити світ

З нинішніми цінами на авіаквитки (навіть чартери і бюджетні авіалінії не радують своїм прайс-листом) подорож велоколоною як у старі, добрі часи — це справжня пригода. Крім того, майже всі сучасні дороги рясніють заправками, місцями для ночівлі та ремонтними сервісами, так що велопробіг можна провести цілком комфортно. І найголовніше, цілком економічно. Ще одні нюанс: ви зможете заїхати в такі потаємні місця, де автомобілем не проїхати.

4: Додайте собі кілька років життя

Протягом 20 років госпіталь при Університеті Bispebjerg, що в Копенгагені, досконально вивчав жінок, які щодня катаються на велосипеді. Ті з них, хто катався енергійно, в середньому жили на 3,9 роки довше жінок, що віддають перевагу більш розслаблений темп. Отже, налягайте на педалі;)))


5: Можна поліпшити стан суглобів

Їзда на велосипеді не вимагає спеціальної підготовки і цілком під силу тим, хто боїться отримати травму, крім того, дозволяє контролювати інтенсивність навантаження. В результаті, ви можете домогтися досить швидкого і помітного поліпшення фігури, зміцнити здоров'я без спеціальних відвідувань спортивних залів і тренувань за допомогою технічних засобів, бігу і підйому тяжкості.

6: Підняти настрій

Жвава прогулка на велосипеді (це коли поїздка вимагає до 85% ваших фізичних можливостей) виділяє в організмі ендорфіни після декількох годин катання. Було виявлено, що велосипедна їзда в три рази збільшує наявність гормонів щастя.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаТанці дуже позитивно впливають на здоров'я людини

БлаготворительностьВелосипед за миллион долларов из золота

Новости УкраиныЕкологи назвали причину аномально теплої зими в Україні

ОбществоВ Киеве мужчина начал кидать камни в велосипедиста

Туризм и путешествияДорожные велосипеды. Конструктивные особенности

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети