Чому жінки товстіють?

19 июля 2015
2516 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9716.jpg

Вчені знайшли відповідь на питання, чому жінки в сучасному світі більш схильні повноті, ніж півстоліття тому: вся справа в меншій кількості часу, який вони відводять домашній роботі. Наприклад, у 60-х роках минулого століття жінки приділяли господарству майже 30 годин на тиждень, а зараз від сили 12-13, тобто трохи менше двох годин на день.

Прогрес прийшов на допомогу представницям прекрасної половини людства: побутова техніка зробила наше життя простішим і кращим. Вже не потрібно носити воду у відрах, гріти її на вогні, прати вручну, а з посудомийними машинами можна ще й про брудний посуд забути. Пилосос значно полегшив догляд за килимами, позбавивши від роботи руками.

Але той же технічний прогрес має зворотний бік медалі. На думку дієтологів, приділяючи менше часу фізичній роботі, жінки, стали більш схильні до повноти, вагу їм набрати легше, ніж це було в середині 20 століття.

Зрозуміло, є ще маса причин, чому жінки набирають зайву вагу. Взяти хоча б фаст-фуд: як би там не було, ця їжа для того і створена, щоб вживали її не замислюючись, ковтаючи на бігу. Фаст-фуд привабливий ще й тим, що смачний, а тому діє як наркотик: в короткі терміни ви отримуєте і задоволення голоду, і смакові відчуття — до того ж все це за невеликі гроші.

Полегшують жінкам турботи по господарству і напівфабрикати: куди простіше зварити магазинні пельмені, ніж приготувати на власній кухні шедевр кулінарного мистецтва.

Звідси — проблеми із зайвою вагою, адже приготування пельменів не трудомісткий процес, крім того, вони дуже ситні, а значить містять величезну кількість калорій.

Стреси переслідують сучасну людину і далеко не завжди сприяють зниженню ваги. Жінки борються з ними, «заїдаючи». При цьому поглинається в основному солодка їжа, що містить багато вуглеводів і калорій: тістечка, печиво, шоколад, морозиво. До того ж в стресових ситуаціях жінки часто мало рухаються, що веде до набору зайвих кілограмів.

Прагнення до міського способу життя також призводить до зайвої ваги. Пішли в минуле домашні господарства з коровами, курми, свинями, за якими необхідно постійно доглядати. Дача стала місцем, де не обробляють урожай, проводячи все літо в виснажливих працях над грядками. Тепер це місце, куди приїжджають на шашлики. І це теж впливає на зайву вагу.

Похожие статьи:

Женский разделБоремося з целюлітом

Здоровье и медицинаЧому не можна їсти морозиво?

Здоровье и медицинаУ США практично не залишилося худих жінок

Здоровье и медицинаДієти можуть викликати рак

Здоровье и медицинаПять продуктов, которые помогают быстрее сжечь жир на животе

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети