Електронні сигарети можуть призвести до раку

10 декабря 2015
2212 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11303.jpg

Група вчених з Гарвардського університету з'ясувало, що в ароматизаторах деяких рідин для заправки електронних сигарет міститься шкідлива для організму людини речовини діацетил.

 

Докладні результати дослідження опубліковані в журналі Environmental Health Perspectives.

Зокрема, діацетил був виявлені в порядку 75 відсотках перевірених сигарет. Такі результати були отримані в ході особливого тесту. Електронні сигарети поміщали в герметичний простір і створювали для них імітацію процесу куріння аж до їх повної розрядки.

Після того медики аналізували отриманий пар.

 

У результаті діацетил був виявлений в 39 зразках сигарет з 51. Крім того, так само знайдений потенційно шкідливий ацетоін (46 зразків) і ацетилацетон (23 зразка).

 

 За словами одного з авторів дослідження Девіда Крістіану, крім звикання від нікотину електронні сигарети можуть стати причиною раку, а тепер учені з'ясували про ще одне можливе захворювання легенів.

Облітеруючий брохіоліт — важке респіраторне захворювання, обумовлене стійкою прогресуючої запальною або фіброзною обструкцією. Також подібний брохіоліт називають «попкорном в легенях», оскільки вперше він був виявлений у працівник фабрик, які вдихали масла при виробництві попкорну.

Похожие статьи:

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Здоровье и медицинаПреимущества Электронных Сигарет Перед Традиционными

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети