Хвороба Альцгеймера вже відома науці

15 июля 2015
2324 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9656.jpg

У Великобританії школяр Кртін Нітіянандам, якому всього 15 років створив метод визначення хвороби Альцгеймера. Його тест дозволяє діагностувати цю недугу за десять років до появи першої симптоматики.

На даний момент лікарі встановлюють такий діагноз тільки після серії тестів на мислення, пам'ять. Або проводять вивчення мозку тільки після його розтину. Юний учений створив речовину з антитіл, яке проникаючи в кору головного мозку з'єднується з нейротоксичними білками, що містяться в мозку навіть на самих ранніх стадіях захворювання. Ця методика передбачає, що антитіла введуть в кров, де вони з'єднаються з флуоресцентними частками, які в подальшому можна буде розпізнати, проводячи сканування мозку.

Такі захворювання, як синдром Альцгеймера дуже складно визначити на ранній стадії, тому метод Кртін може зробити прорив у його діагностуванні.

Нагадаємо, Хвороба Альцгеймера, також Сенільна деменція Альцгеймерівського типу — один з різновидів деменції, що вражає одного з 20 людей віком понад 65 років. Названа ім'ям німецького психіатра і невролога Алоїза Альцгеймера.

Існують різновиди цієї хвороби, які також вражають людей молодшого віку. Вражається «сіра речовина» мозку, що призводить до втрати пам'яті і прогресуючого слабоумства. Це порушення мозкових процесів, не фізичних функцій. Воно зумовлене накопиченням ß-амілоїду (продукту розпаду білка, попередника амілоїду — Amyloid Precursor Protein або скорочено APP), здатного до утворення волоконних структур (fibrils). Вчені, які займаються вивченням цієї хвороби, поділилися на два табори: одні відстоюють важливу роль тау білка (tau protein), а інші — ß-амілоїду (Аß) і його різновидів (Аß42, Аß40, олігомерних форм обох різновидів, а також їх N-термінальних модифікацій) у розвитку і перебігу хвороби.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВчені можуть визначити рак за слиною

Здоровье и медицинаТим хто хворів на Еболу заборонено займатись сексом

Здоровье и медицинаВчені зробили мишу прозорою

Здоровье и медицинаДивна хвороба, яка заважає жити

Здоровье и медицинаНародилась дівчинка з велетенським язиком

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети