Instagram вбиває самооцінку людей

10 декабря 2015
2213 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11311.jpg

Вчені з'ясували негативний вплив на самооцінку Instagram.

 

Фахівці прийшли до висновку, що порівнюючи свою фігуру з ідеальними чоловічими або жіночими формами, люди впадають у відчай.

Проводячи занадто багато часу в соціальних мережах, люди починають вважати своє відображення в дзеркалі огидним. Про це свідчать опитування, проведені експертами з США.

Прийнято вважати, що про стан свого тіла турбуються тільки жінки, а чоловіки майже не звертають на це уваги. Однак це не відповідає дійсності. Фігурі американського фітнес-тренера Мета Магіакомо можна позаздрити, проте навіть він зізнається, що не завжди почувається впевнено. «Це смішно. Зараз мені 30, але я дивлюся в дзеркало з тим же невдоволенням, що і в 13 років »- говорить Мет. Така невпевненість у собі знайома багатьом. І виною тому — маса накачаних засмаглих тіл в соцмережах.

 

Щоб уникнути пониження самооцінки, клінічний психолог Гарвардського університету Роберто Олівардіа рекомендує взагалі не заходити в соціальні мережі. У свою чергу, група вчених на чолі з доктором філософії і психологом державного університету Сан-Дієго Аароном Блешіллом Пропонує інший, менш радикальний спосіб. Дійсно, коли соціальне порівняння займає більшу частину знаходження користувача в Інтернеті — це відбивається на людині згубно. Але якщо навчитися звертати на Instagram-акаунти популярних красенів і красунь набагато менше уваги, можна залишатися задоволеним собою і бути в гарному настрої.

 

Фахівці рекомендують підписуватися не тільки на фітнес-зірок, але і на художників, музикантів і мандрівників, тоді з вашою самооцінкою все буде в нормі, та й стрічка Instagram буде виглядати куди більш різноманітно. 

Похожие статьи:

Политические статьиКак Рокфеллеры перекроили женщин

Новости ОбществаКазаки-характерники

Здоровье и медицина​10 советов от шаолиньского монаха о том, как оставаться всегда молодым

Общество​Африканское племя, где за дату рождения принимается не дата рождения.

ОбществоГлобальный голод

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети