Як боротися з ВІЛ-інфікцією

9 апреля 2015
5332 просмотра Голосов: 2 Автор:Діма Ждовану
article8207.jpg

Розроблені американськими та німецькими вченими “антитіла” показали хороші результати. На відміну від наявних сьогодні препаратів, здатних лише стримувати розмноження смертельно небезпечного вірусу в крові людини, дані антитіла можуть повністю подавити вірус.

Речовина було розроблено шляхом клонування антитіл, що виробляються лише у 1% ВІЛ-інфікованих людей.

Марина Кескі — керівник проекту, зазначає, що ця речовина відрізняється значним.

У випробуваннях взяли участь 29 добровольців. Вони отримували ін'єкцію внутрішньовенну і проходили спостереження у вчених протягом півтора місяця.

Прийом самої великої дози ліки у 8 з випробовуваних призвело до помітного скорочення ВІЛ-інфекції в крові. Найбільший вплив препарату було помічено протягом перших семи днів після прийому речовини. У чотирьох з випробовуваних через два місяці після введення препарату кількість ВІЛ було менше, ніж до проведення досліджень.

Імунолог і один з авторів дослідження Флоріан Кляйн стверджує, що ліки ще не готове до виходу на ринок, але результати досліджень багато обіцяючі. Вчені припускають з'ясувати чи здатні ліки допомогти хворим під час паузи в терапії, виявити сумісність з іншими ліками і чи можливо використовувати антитіла превентивно.

Нещодавно був відкритий новий штам ВІЛ-інфекції, помітно прискорює розвиток СНІДу. Причину появи цього штаму вчені вважають виникнення мутацій. Однак для точних висновків проведених досліджень ще не достатньо.

Проте, не дивлячись на мутацію вірусу, у вчених є надія, що до 2030 року все ж таки вдасться взяти розвиток інфекції під контроль. Дані припущення засновані на проведеній статистиці. Відповідно до неї, темпи розвитку захворювання знизилися, нарівні з рівнем смертельних результатів від ВІЛ-інфекції.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаМОЗ визнало брак в лікарнях важливих ліків

Теги: #ліки
Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk